Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,800

  2006' Volkswagen Golf Plus

  10 Dhjetor 2019, Pogradec

  Naftë 190000 km  Automatike  

  068 592 1648 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touran

  €4,500

  2005' Volkswagen Touran

  9 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  NR KONTAKTI 067 6000 107☎️☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Touran

  €6,000

  2007' Volkswagen Touran

  9 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  ✅Nr Kontakti☎️☎️ 067 6000 107☎️☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Volkswagen Passat

  €10,000

  2014' Volkswagen Passat

  9 Dhjetor 2019, Lushnjë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet volswagen passat viti 2014, 1.6 nafte 6 marrshe me portobagazh, sensor parkimi, klimatizator automatik timon multifunksional me dogane te paguar e sapo ardhur nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €7,200

  2009' Volkswagen Golf

  8 Dhjetor 2019, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  

  Shitet Wolsvagen golf...Viti 2009 ...Benzine +gaz..Makina eshte ne gjendje shume perfekt...Me dogane te paguar...Ardhur nga Italia...1pronar i vetem ...Kilometro origjinale te shoqeruar me librin perkates...Sherbime ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Touran

  €5,900

  2007' Volkswagen Touran

  8 Dhjetor 2019, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet...Wolsvagen Touran Benzine gaz....Viti 2007...Makina ka ardhur nga Italia...Eshte perdorur pak ne Shqiperi...Imjanti eshte Landi Renzo...Makina eshte ne gjendje shume perfekt...Kartat jane te paguar..Vaj filtro ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Volkswagen Golf VII

  €14,500

  2013' Volkswagen Golf VII

  6 Dhjetor 2019, Tiranë

  1600 cc, Naftë 220000 km  Automatike  E zezë metalik 

  1. Targa të zgjedhura 001 2. Km 220.000 e përdorur vetëm nga 1 person në Shqipëri 3. Ndezje me buton (start/stop) 4. Hapje dhe mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Golf

  €6,800

  2011' Volkswagen Golf

  6 Dhjetor 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet golf 6 R line I sapo ardhur me tvsh te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2015' Volkswagen Jeta

  5 Dhjetor 2019, Pogradec

  4000 cc, Elektrik 7000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet Volkswagen jeta e sapo ardhur nga USA. Me motor 2000 nafte. Me dogan te paguar gati per dokumenta. Me vit prodhimi 2015.xhama elektrik. Sedilje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,200

  2009' Volkswagen Golf

  3 Dhjetor 2019, Elbasan

  1600 cc, Benzinë 172376 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet golf 6 i 2009 benzine/gaz , me impjant nga fabrika. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj