Gjeni Makinat 

Volkswagen Passat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Volkswagen Passat

  €7,800

  2012' Volkswagen Passat

  23 Nëntor 2019, Kukës

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Pasat 2.0 dsg i sapo ardhur nga kanada viti 2012 ne gjendje perfekte klimtronik karika nxemje shiber e tj 

  Shto te të preferuarat

 • €4,200

  2005' Volkswagen Passat

  16 Nëntor 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 180000 km  Automatike  Gri 

  Makina ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e kryera. me dokumenta ta paguara deri ne dhjetor 2019.\\r\\nOse mund te nderrohet me nje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Passat

  €4,500

  2007' Volkswagen Passat

  29 Tetor 2019, Pogradec

  Naftë 170000 km  Automatike  

  -Vw Wolkswagen Passat 2.0 Tdi,,,,,-VitProdhim:2007,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/TipTronic,Sallon Leck Shum Te Paster,Sedilje Elektrike/Ulje/Ngritje/Fryrje/Cfryrje,Pilot Automatik,Sensor Parkimi/Shiu,Fener Me Lupa/Mjegulle,Navigator(Model I Ri Me Touch Screen),Me Dogan Te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €3,800

  2006' Volkswagen Passat

  25 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI (NAFT),VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA BI ZONA,NAVIGATOR,BAGAZHIER ME 6CD,PILOT AUTOMATIK,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,KITI I FAZES I SAPO NDERRUAR+VAJ DHE FILTRA,E SAPO ARDHUR NGA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Passat

  €1,800

  2003' Volkswagen Passat

  22 Tetor 2019, Shkodër

  Naftë 250000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike,letrat e paguara deri ne maj 2020,ka disa gervishtje siç shihet ne foto,e gatshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €5,100

  2006' Volkswagen Passat

  19 Tetor 2019, Fier

  2000 cc, Naftë 1910000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Passat

  €3,000

  2001' Volkswagen Passat

  16 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shitet pasat ne gjendje te mir me sherbime te bera sedilje lekure dhe kamosh manuale 6+1... sherbime te bera kasetofon dvd aux bluetooth navi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Passat

  €4,600

  2009' Volkswagen Passat

  16 Tetor 2019, Vlorë

  Benzinë 10000 km  Automatike  

  Okazion Shitet Passat full opsion Viti 2009 2.0 benzine Automat Me dokumenta te sapo paguaraMakine eshte ne gjendje shum te mire . Eshte shume plaster ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €6,700

  2006' Volkswagen Passat

  5 Tetor 2019, Lushnjë

  2000 cc, Naftë 280000 km  Automatike  E zezë 

  VW Passat 2.0 TDI\\r\\n\\r\\nSensor parkimi, dritash, shiu, presionit gomave\\r\\nAutohold\\r\\nPilot automatik\\r\\nRadio, 6 CD player, NAV, DVD, bluetooth, tel\\r\\nKlima automatik\\r\\nSobe shtese per ngrohje\\r\\nSedilje me ngrohje\\r\\nPasqyra me palosje\\r\\nStart/stop\\r\\nXenon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Passat

  €3,300

  2003' Volkswagen Passat

  30 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet ose nderrohet me makine me te madhe .Vw passat ne gjendje te shkelqyr motorike e xhenerike e sapotarguar e ardhur nga gjermania me cdo ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj