Motor i përdorur

 • 2012' Harley-Davidson

  €16,200

  2012' Harley-Davidson

  13 Janar 2022, Kukës

  Shitet Harley Davidson Electra Glide Ultra Classic i sapo ardhur nga Zvicra 1690 ccm i vitit 2012 me 75.000 km tkalume me dogan te pagume … 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Honda

  €3,100

  1994' Honda

  30 Dhjetor 2021, Tiranë

  Motori ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga hollanda me dogane te paguar. 23, Rruga Omarej, Udhakryq, Ahmet Haxhia, Lagjja 1, Шкодер, Община Шкодер, Шкодер … 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Yamaha

  €7,200

  2016' Yamaha

  19 Dhjetor 2021, Korçë

  Shes Yamaha Tracer 900, MT-09 viti 2016. Opsione extra Valixhe GIVI Cante serbatori GIVI Hekura mbarojtes GIVI Lupa me mbrojtese Xham Extra TCS (traction Control) … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Yamaha

  €3,870

  2008' Yamaha

  28 Nëntor 2021, Tiranë

  Yamaha MT 03 660 CC , VITI 2008, 13000 KM ,GOMAT PIRELLI viti 2021 100% ,VAJ FILTRA ,FERROTA TE SAPO NDERRUARA DOKUMENTAT E PAGUARA NE … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Suzuki Burman

  €1,400

  2007' Suzuki Burman

  18 Nëntor 2021, Fier

  Suzuki Burman 125kubik , Viti Prodhimit 2007 me letra te paguara per 1 vite.. Cmimi-1400 Euro Cel-069 85 51 889 Auto Mazreku operon prej shumë … 

  Shto te të preferuarat

 • 2018' Suzuki V-Strom

  €7,600

  2018' Suzuki V-Strom

  11 Nëntor 2021, Tiranë

  Viti 2018 me 35.000 km me dokumenta te rregullta deri në shkurt 2022. Shërbime të sapo bera. Motorri e kam blere me 0 kilometra dhe … 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Honda nc 750cc dtc

  €7,600

  2017' Honda nc 750cc dtc

  I skaduar29 Tetor 2021, Tiranë

  Honda nc 750cc viti 2017 me dokumenta dhe i jepet me A2 motori me tris valixhe honda oregjinale hekra lupa honda oregjinale xhama 2 + … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Yamaha X-MAX

  €1,700

  2007' Yamaha X-MAX

  I skaduar21 Tetor 2021, Tiranë

  Shes Yamaha X-max 250cc Full Malossi Variator Malossi, Rrula 11.5 gr, Freksion +Kembana Malossi, Rrip Malossi, FORCE MASTER 2 Malossi ECU Turned. (Shume i shpejte … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Yamaha TMAX 500

  €3,000

  2005' Yamaha TMAX 500

  I skaduar23 Shtator 2021, Tiranë

  Shitet Yamaha Tmax 500, viti 2005, injeksion, motorri eshte ne gjendje perfekte, sherbimet baze si vaj, filter, vaji, filtra ajri, ferrota, te bera para 1000 … 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Kawasaki

  €8,500

  2017' Kawasaki

  I skaduar2 Shtator 2021, Tiranë

  Shitet kawasaki z900 fund i 2017. I sapo targuar i blere ne koncesionar ne Itali. Eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje sherbim. … 

  Shto te të preferuarat