Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Honda

  €3,000

  2003' Honda

  14 Janar 2021, Tiranë

  Honda Varadero 1000 Viti 2003 18000km Goma te reja Baule givi maxi Dokumenta te rregullta taksa siguracion te paguara Mjet shum i fuqishem dhe shum … 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Kawasaki J 300 ABS

  €3,900

  2014' Kawasaki J 300 ABS

  12 Nëntor 2020, Tiranë

  Kawasaki J 300 ABS Viti 2014 Baule origjinale Kawasaki 2 celsa Motorri nga zvicra 2 celsa Dogan e paguar 0693926261 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Suzuki

  €8,000

  2009' Suzuki

  5 Nëntor 2020, Shkodër

  Shitet motorr Suzuki Intruder viti prodhimit 2009, 1500cc .35,000 km. Ne gjendje perfekte.cimim i diskutueshem. Nqs.numri ju del jashte sherbimit me shkruani ne viber. Faleminderit 

  Shto te të preferuarat

 • €18,000

  2012' Harley-Davidson

  29 Tetor 2020, Kukës

  Shitet Harley Davidson Electra Glide Ultra Classic i sapo ardhur nga Zvicra 1690 ccm i vitit 2012 me 75.000 km tkalume me dogan te pagume … 

  Shto te të preferuarat

 • €1,690

  2006' Kymco Xciting

  23 Tetor 2020, Skrapar

  Motorri eshte ne gjendje shume te mire, Te gjitha sherbimet e sapo bera Letrat e sapo paguara per nje vit 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' BMW

  €13,700

  2012' BMW

  I skaduar15 Tetor 2020, Tiranë

  K1600GT, 30.000 km, me 3 valixhe origjinale, cante serbatori origjinale, navigator origjinal, muzike+ USB+ radio+ Bluetooth. te gjitha sherbimet e bera. ne super gjendje! letrat … 

  Shto te të preferuarat

 • €2,990

  2006' Ducati 749s

  I skaduar9 Tetor 2020, Tiranë

  Shitet Ducati 749s 2006 Ekstra Marmita Tergminoni Karboni Goma Pirelli Diablo Koron+Pinion Vortex Amortizatoret Showa Me Dokumenta Jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoje … 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Yamaha

  €2,500

  1997' Yamaha

  I skaduar24 Shtator 2020, Durrës

  Yamaha dragstar custom bobber i modifikuar ne gjendje perfekt shitet nderrohet me nderrim vlera 3000 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Piaggio MP3

  €1,600

  2006' Piaggio MP3

  I skaduar17 Shtator 2020, Tiranë

  Piaggio mp3 250 viti 2006 32mije km . Motorri ne gjendje shume te mire Sherbimet te gjitha te kryera para nje muaji Freksioni dhe rripi … 

  Shto te të preferuarat

 • €2,500

  2018' Yamaha xj600

  I skaduar10 Shtator 2020, Durrës

  Yamaha xj viti 2017 matorri sapo ka ardhur 2200 klm pothuajse iri ,cdo gje ika prefekt teper isigurt ne rruge,shitet per arsyje mos perdorimi,nuk disponon … 

  Shto te të preferuarat