Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,000

  2007' Piaggio Beverly

  I skaduar28 Gusht 2018, Tiranë

  Motorr pak i perdorur Mbajtur ne menyr perfekte.Motorri ka marmit Akrapovic origjinale me silenziator ka freksion, variator,rryp, rrula malossi te gjitha pjeset te porositura ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  2008' Honda

  I skaduar8 Gusht 2018, Tiranë

  Është shitur. 

  Shto te të preferuarat

 • €4,500

  2014' Suzuki Burgman

  I skaduar8 Gusht 2018, Tiranë

  Suzuki Burgman 400 Automatik Viti 2014 Km:10.000 i sapo ardhur 

  Shto te të preferuarat

 • €1,300

  2005' Honda

  I skaduar31 Korrik 2018, Tiranë

  Shitet motor Honda SH 150i viti 2006 prerja/modeli 2005-2010. Me injeksion super ekonomik dhe i shpejte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike, goma te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' BMW F650GS

  €1,500

  1999' BMW F650GS

  I skaduar17 Korrik 2018, Lezhë

  Motor BMW 650 cc i viti 1999 funksonues ne te gjitha perfekt! Jane per tu bere dokumentat Shqiptare. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Honda CBR

  €4,700

  2013' Honda CBR

  I skaduar10 Korrik 2018, Tiranë

  Honda Hornet CB600 - Vit prodhimit 2013 , 105HP - Motorri ne gjendje perfekte - 20.000 Kilometra - Filtrat, ferrotat para dhe mbrapa, alkoli i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Kawasaki

  €2,000

  1997' Kawasaki

  I skaduar3 Korrik 2018, Elbasan

  Shitet Motorr Kawasaki Heavy Me Letra Te Paguara Cmimi:2000 Euro Nr Cel:+355682594618 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Aprilia Atlantic

  €1,080

  2003' Aprilia Atlantic

  I skaduar26 Qershor 2018, Tiranë

  Shtitet Aprilia Atlantic 2500 CC viti 2003 ne gjendje shum te mir me dokumenta deri ne Gusht 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Yamaha FZR

  €2,500

  2004' Yamaha FZR

  I skaduar19 Qershor 2018, Tiranë

  Shes motorr Yamaha Fazer 600cc 2004 Motorri eshte ne gjendje shume te mire. Ka mbi nje vit qe nuk perdoret, letrat i ka te rregullta ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Aprilia Scarabeo

  €750

  2004' Aprilia Scarabeo

  I skaduar12 Qershor 2018, Tiranë

  Shitet për arsye mospërdorimi Aprilia Scarabeo 200 cc viti 2004 me dokumenta te paguara deri ne tetor. Goma dhe bateri te reja dhe 2 kasko. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj