Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Yamaha FZR

  €2,500

  2004' Yamaha FZR

  I skaduar19 Qershor 2018, Tiranë

  Shes motorr Yamaha Fazer 600cc 2004 Motorri eshte ne gjendje shume te mire. Ka mbi nje vit qe nuk perdoret, letrat i ka te rregullta ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Aprilia Scarabeo

  €750

  2004' Aprilia Scarabeo

  I skaduar12 Qershor 2018, Tiranë

  Shitet për arsye mospërdorimi Aprilia Scarabeo 200 cc viti 2004 me dokumenta te paguara deri ne tetor. Goma dhe bateri te reja dhe 2 kasko. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Suzuki V-Strom 650DL

  €2,250

  2004' Suzuki V-Strom 650DL

  I skaduar5 Qershor 2018, Tiranë

  Gjendja shum e mire Shitet per arsye mosperdorimi Shitet shpejt me te gjitha dokumentat shqiptare 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Corrado

  €2,200

  2002' Corrado

  I skaduar6 Maj 2018, Krujë

  Naftë  Mekanike  

  Ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove Motorr 1.4 nafte Me letra te prera deri ne qershor cmimi ne diskutim 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Suzuki No

  €8,000

  2017' Suzuki No

  I skaduar1 Maj 2018, Pukë

  1340 cc, Hibrid 1111 km  Automatike  E bardhë metalik 

  2017 Suzuki GSX 1300 RALY HAYABUSA. Sport bike. It's a certified preowned including life time power Tran warranty nation wide. 4 stroke engine, 4 cylinder ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Honda No

  €4,000

  2016' Honda No

  I skaduar1 Maj 2018, Skrapar

  Elektrik 1252 km  Automatike  Portokalli 

  2016 Honda CBR 300 R sports bike, candy orange /matte black. Bike is a brand new bike , brembo break system 4 cylinder bike with ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Suzuki Burgman 650

  €3,700

  2007' Suzuki Burgman 650

  I skaduar17 Prill 2018, Durrës

  650 cc  

  Shitet suzuki burgman 650 executive. Cambio automat dhe sekuencial. Pasqyra elektronike. Xham elektronik. Abs.Buton start. 29000 km. Motorri esht ne gjendje perfekte.sherbimet te sapobera. Goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • €700

  2005' Yamaha

  I skaduar10 Prill 2018, Tiranë

  125 cc  

  Yamaha cygnus 125 cc, ngjyre blu, me dokumenta te paguara , me 11 mije km, ne gjendje perfekte, shume ekonomik . 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Aprilia Mx125

  €450

  1999' Aprilia Mx125

  I skaduar3 Prill 2018, Devoll

  shes motor modeli aprilia me grup suzuki 100 cc motori eshte pa dokumenta eshte ne gjendje shum te mir pune 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Suzuki Burgman

  €1,600

  2000' Suzuki Burgman

  I skaduar27 Mars 2018, Fier

  Motori 200 Burgman eshte ne gjendje shum te mire me sherbime te bera km origjinale 28000 dokumentat te bera goma te reja cmimi i diskutueshem ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj