Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Ford Focus

  €3,200

  2009' Ford Focus

  19 Korrik 2019, Tiranë

  1600 cc, Naftë 153212 km  Mekanike  Gri 

  Ford focus 1.6 NAFT 2009 e sapoardhur me dogan te paguar, me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, KOMANDA ne TIMON kasetofon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C1

  €3,500

  2007' Citroen C1

  19 Korrik 2019, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 55000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet Citroen c1, me vit prodhimi 2007, i blere ne koncesionar, ka pasur vetem nje perdoruese femer, me kambio automatike, dhe fuqi motorrike 1 cc ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Ford Fiesta

  €6,500

  2012' Ford Fiesta

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 110000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Ford Fiesta, viti 31 Dhjetor 2012, kambio manuale, 1.5 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz E-Class

  €3,000

  2001' Mercedes-Benz E-Class

  18 Korrik 2019, Lushnjë

  270 cc, Naftë  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz ML 320

  €3,500

  2000' Mercedes-Benz ML 320

  18 Korrik 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  

  Okazion Mercedes ML320 Gaz+Benzin Automatike E Vitit 2000 Cmimi:3500 Euro Nr Kontakti Whatsapp Viber :+355683151750 Makina Posedon Keto Opsione: ->Ganxhe Terheqese ->Fenera Me Lupa ->Pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Mercedes-Benz E 250

  €21,000

  2014' Mercedes-Benz E 250

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Benz E Class 250 CDI 4 matic, viti 2014, kambio automatike, motorr 220 CDI, ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW X5

  €5,700

  2005' BMW X5

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Makina Posedon: ->Sallon Lekure Ngjyre Vishnje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €4,500

  2001' BMW X5

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  Kafe 

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Posedon Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Hapje Mbyllje Qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Volkswagen Golf

  €9,500

  2013' Volkswagen Golf

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Golf 7, viti 2013, kambio manuale, 1.6 TDI, 5 porta, ngjyrë e zeze-shume i bukur, kompjuter bordi, klima, navi me ekran të madh, 10 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Toyota Avensis

  €9,000

  2012' Toyota Avensis

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 20800 km  Automatike  E zezë metalik 

  Shitet toyota avensis viti 2012 ne super gjendje vetem dy muaj e perdorur ne shqiperi me motorr 2.2 super ekonomike me sistem D-CAT JESHILE me ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj