Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' Audi A3

  €9,800

  2011' Audi A3

  2 Dhjetor 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Automatike  E bardhë 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A3 S Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 180.000 ✔ … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Smart Fortwo

  Të diskutueshme

  2008' Smart Fortwo

  2 Dhjetor 2020, Durrës

  Naftë 110000 km  Automatike  E bardhë 

  OKAZION ⤵️ ✔ Marka,ModelI: Smart fortwo ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 110.000 ✔ Ngjyra: bardhe … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW 528

  €7,999

  2008' BMW 528

  2 Dhjetor 2020, Durrës

  Benzinë 230000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW 528i Xdrive 4x4 ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 230.000 ✔ … 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' BMW X3

  €15,500

  2013' BMW X3

  2 Dhjetor 2020, Durrës

  Benzinë 150 km  Automatike  E bardhë 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: BMW X3 28i Xdrive ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 150.000 ✔ … 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Golf VI

  €8,500

  2012' Volkswagen Golf VI

  2 Dhjetor 2020, Durrës

  Naftë 137 km  Automatike  E bardhë 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW Golf 6 ✔ Viti: 2012 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 137.000 ✔ Ngjyra: … 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Jetta

  €5,500

  2012' Volkswagen Jetta

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë + LPG 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Volkswagen Jetta në shitje 2.0 Petrol, Viti 2013, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Honda Jazz

  €2,450

  2003' Honda Jazz

  7 Maj 2020, Durrës

  Benzinë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Honda Jazz ✔ Viti: 2003 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogane ✔ Km: 180 000km ✔ Targa: … 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Audi A5

  €13,500

  2011' Audi A5

  12 Prill 2020, Durrës

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  ✔ Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqipetare ✔ Km: 250.000 km … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Passat CC

  €6,900

  2010' Volkswagen Passat CC

  26 Tetor 2020, Durrës

  Benzinë 255000 km  Automatike  E bardhë 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW Passat CC ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: benzin ✔ Targa: dogane ✔ Km: 255.000 ✔ Ngjyra: … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi A3

  €6,300

  2008' Audi A3

  21 Tetor 2020, Durrës

  Benzinë 204000 km  Automatike  E bardhë 

  SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Audi A3 S Line ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: Dogan ✔ Km: 204.000 ✔ … 

  Shto te të preferuarat