Find Cars 

Used cars

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2007' Fiat Grande Punto FIAT Grande Punto 1.2 Benzin07

  €3,000

  2007' Fiat Grande Punto FIAT Grande Punto 1.2 Benzin07

  23 April 2019, Durres

  1200 cc, Petrol 17000 km  Manual  Black metallic 

  FIAT Grande Punto 1.2 Benzin 8 Valvula Manuale Viti 2007.Opsionet Baze Kondisioner Aribag Abies Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD Aux. Çdo Opsion Komanda ne ... 

  Bookmark This

 • €2,100

  2003' Smart Fortwo Smart Passion Cabriolet 03

  23 April 2019, Durres

  700 cc, Diesel 10000 km  Automatic  Grey metallic 

  Smart Passion Cabriolet Viti 2003. Benzin 700Cc Mercedes-Benz. Automat/Tronic.Makina Posedon Aribag Abies Kondisioner Xhama Elektrik.Radio CD. Mbyllje Qendrore Me Pult.Motorr Xhenerike Estetike Fabrik Super.Gomat E ... 

  Bookmark This

 • 2006' Mercedes-Benz A 160 Mercedes-benz A 160 cdi 2006

  €3,600

  2006' Mercedes-Benz A 160 Mercedes-benz A 160 cdi 2006

  23 April 2019, Durres

  1600 cc, Diesel 15000 km  Automatic  Grey metallic 

  Mercedes-benz A 160 cdi nafte automatic viti 2006. makina posedon abies aribag kondisioner.xhama elektrik pasqyra elektrike.radio cd aux komanda timon.xhenerike motorrike estetike super super gjendje.154.000 ... 

  Bookmark This

 • 2009' Volkswagen Touareg

  €13,200

  2009' Volkswagen Touareg

  22 April 2019, Tirane

  Diesel 20000 km  Automatic  Black 

  Shes VW Touareg , viti 2009, motor 3.0, nafte, kambio automatike, 220.000km origjinale. SUPER FULL optional, sallon lekure i zi,serdilje elektrike me ngrohje,navigator,kompjuter bordi,komando ne ... 

  Bookmark This

 • 2010' Mercedes-Benz C 220

  €8,900

  2010' Mercedes-Benz C 220

  22 April 2019, Tirane

  Diesel 180000 km  Automatic  

  MERCEDES BENZ BLUEEFFICENCY . MOTORR C220CDI . AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S. KM 182MIJE . VITI 12/2009 . KLIMA BIZONALE . SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA . MOTORR ... 

  Bookmark This

 • 2010' Ford Focus

  €4,500

  2010' Ford Focus

  22 April 2019, Kavaje

  LPG 160000 km  Manual  

  Shitet ford focus benzin gaz 1.6 euro4 shum i paster brenda dhe jasht disqe alumini komanda ne timon klima etj makina esht me dogan te ... 

  Bookmark This

 • 2003' Toyota Avensis

  €5,500

  2003' Toyota Avensis

  22 April 2019, Fier

  Petrol 180000 km  Manual  Grey 

  Shitet Toyota Avensis , 1.8 Benzine Gaz.Sapoi vura impjantin e gazit BRC 800Euro me fature dhe Garanci 3 vjet,te shenuar ne lejen e qarkullimit , ... 

  Bookmark This

 • 2008' BMW 120

  €6,990

  2008' BMW 120

  22 April 2019, Durres

  Diesel 200000 km  Automatic  

  BMW 120d viti 08.2007 facelift model (2008) -motorr 2.0 nafte i riu 177ps (ekonomik dhe shum i shpejte) -M sport paket -kambio automat steptronic -bixenon ... 

  Bookmark This

 • 2009' Mercedes-Benz C 200

  €9,500

  2009' Mercedes-Benz C 200

  22 April 2019, Tirane

  Diesel 190000 km  Automatic  Grey 

  Mercedez Benz C200 Nafte Automat 2009 M.Benz W204 Motorr : C200 Nafte Viti : 11.08.2009 Kambjo : Automatike Lenda Djegese : Nafte Targa : ME ... 

  Bookmark This

 • 2006' Opel Vectra

  €4,600

  2006' Opel Vectra

  21 April 2019, Fier

  Diesel 170000 km  Automatic  

  Opel Vectra 1.9 Diesel i vitit 2006 me 170.000km orgjinale. kamio Automat, sallon mershine, klima, cd, sensor parkimi etj. goma te reja, n gjendje shume ... 

  Bookmark This

Sell Your Car