Find Boats 

Used boats

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €7,500

  2011' Marlin

  12 December 2019, Tirane

  Shitet Gomone,Marke Marlin,5 m, me motorr Mercury 40 hp,4 kohesh,180 or pune,Aksesor ecoskandal, me karrel,dokumentat gati per te dale ne det,Cmimi: 7500€ 

  Bookmark This

 • €8,500

  2010' Olympic

  14 November 2019, Tirane

  5 metra i gjate , kapaciteti 6 vendesh , motorri yamaha 50 4 kohesh injeksion elektrik harxhon shum pak , me karrel origjinal te vetin ... 

  Bookmark This

 • €11,000

  2007' Seaswirl

  7 November 2019, Tirane

  Shes skaf, marka Seaswirl. Model bowrider/open, me motorr Volvo Penta 3.0L (4kohesh) me gjatesi 5.5 metra dhe karrelon. Viti prodhimit 2007. Skafi eshte me bojen ... 

  Bookmark This

 • €889

  2011' Yamaha

  31 October 2019, Tirane

  BLINI TE SIGURTE DHE GJITHMONE KUALITET .....SEPSE DO JU SHERBEJE PER SHUM VITE ME RRADHE . GOMONJA E VOGEL E FAMILJES SONE YAMAHA NJE GOMONE ... 

  Bookmark This

 • €5,400

  2014' Mercury

  Expired24 October 2019, Sarande

  OKAZION Vetem 1pronar Shitet skaf 5.40m me 1.96m Me motor 4kohesh mariner(mercury) viti 2014 Me treiler ne gjendje shum te mire Me letra deri ne ... 

  Bookmark This

 • €7,500

  2013' Yamaha

  Expired17 October 2019, Tirane

  Shitet Gomone 4m me motorr dhe karrelin ne gjendje shume te mire nuk ka asnje lloj problemi ose difekti. Gomonja vet eshte ne super gjendje ... 

  Bookmark This

 • €8,500

  2011' Glastron

  Expired29 August 2019, Durres

  Glastron amerikan 7m me motorr injeziondirekt shum ekonomik 150cv..me karrel edhe trasport uji..me motorr karreli..kapaciteti 16 persona.. 

  Bookmark This

 • €2,400

  2009' Honda Marine

  Expired22 August 2019, Kavaje

  Skafi esht ne gjendje shum te mir pak i perdorur tani ka ardhur me dogan te paguar ndezje me cels bateri shitet per arsye mos ... 

  Bookmark This

 • €5,300

  2016' Mercury

  Expired16 August 2019, Durres

  Nuova.joly 520.lundrim deri 9 vet.motorr Mercury 40.viti i 2016.me garanci deri 2021..okazion dhe njè jav èsht ku cmim i pa diskutushèm flm. 

  Bookmark This

 • €5,800

  2016' Mercury

  Expired15 August 2019, Durres

  Nuova.joly 520.lundrim deri 9 vet.motorr Mercury 40.viti i 2016.me garanci deri 2021..okazion dhe njè jav èsht ku cmim flm. 

  Bookmark This

Sell Your Car