Used bikes

 • 2005' Yamaha TMAX

  €3,500

  2005' Yamaha TMAX

  29 July 2021, Tirane

  Motori esht ne gjendje perfekte i pa lyer ndonjeher apo aksidentuar. Esht si ka dal nga fabrika. Dokumentat deri Tetor 2021. Edhe me ndrrim. Vaji,filtra … 

  Bookmark This

 • 2013' BMW

  €7,500

  2013' BMW

  15 July 2021, Durres

  Motorr BMW F800GT ne gjendje perfekte. Nuk ka asnje gervishtje kinkalerike 3 valixhet origjinale te BMW te perfshira dhe marmite REMUS Hexagon. Xham shtese ekstra … 

  Bookmark This

 • 2017' Yamaha

  €7,600

  2017' Yamaha

  8 July 2021, Tirane

  Motorr Yamaha Tracer 900 2017 35000km Te gjitha sherbimet e kryera Ne gjendje shume te mire Extra te perfshira +355698111659 

  Bookmark This

 • 2018' Yamaha TMAX

  Negotiable

  2018' Yamaha TMAX

  11 June 2021, Tirane

  T-max Viti 2018 Vaj filtra sapo nderruar Gjendje perfekte ECO Cmimi 10 000€ Cmimi i pa diskutueshem, nuk nderrohet, nuk pranoj oferta. Ne 08.04.2021 ka … 

  Bookmark This

 • 2014' Kawasaki

  €3,700

  2014' Kawasaki

  27 May 2021, Tirane

  Kawasaki J 300 Abs Viti 2014 Baule origjinale 2 celsa Motorr swiss akull 2 celsa Dritat led Dogan e paguar Oferta per sezonin e ri … 

  Bookmark This

 • 2015' Benelli

  €1,800

  2015' Benelli

  20 May 2021, Tirane

  Benelli Zafferano /Keeway Silverblade 125ccm Grup Honda Nes/Dylan/Sh 125 Cmimi 1,800€ Ndrrohet me motor me vlere me te larte + Siguracion shkurt 2022 

  Bookmark This

 • 2014' Suzuki Burgman

  €6,700

  2014' Suzuki Burgman

  Expired15 April 2021, Durres

  Shitet Suzuki Burgman 650 __ full option __ xhami ulet ngrehet me buton, pasqayra me hapje mbyllje me buton, doreza dhe shala me ngrohje , … 

  Bookmark This

 • 2016' Yamaha

  €1,300

  2016' Yamaha

  Expired18 March 2021, Tirane

  Shitet Yamaha crypton x 135 cc i sapo arllur nga greqia me 12 mij km pa letra po thuajse i ri viti 2015 2016 skavament … 

  Bookmark This

 • 2016' Honda

  €4,000

  2016' Honda

  Expired4 March 2021, Tirane

  Motori eshte nje kombinim i bukur i nje scooteri te madh dhe nje motorri per rruge te gjate. Kubiku i madh e ben te rehatshem … 

  Bookmark This

 • 2020' Kawasaki Zx10r

  €3,500

  2020' Kawasaki Zx10r

  Expired6 February 2021, Tirane

  1000 cc, Petrol 1000 km  Automatic  White metallic 

  WhatsApp + 13236413248 clean bike for sale never been wrecked or raised in excellent condition, no accident, the all our bikes comes with complete paper … 

  Bookmark This