Used bikes

 • 2008' Yamaha

  €3,870

  2008' Yamaha

  28 November 2021, Tirane

  Yamaha MT 03 660 CC , VITI 2008, 13000 KM ,GOMAT PIRELLI viti 2021 100% ,VAJ FILTRA ,FERROTA TE SAPO NDERRUARA DOKUMENTAT E PAGUARA NE … 

  Bookmark This

 • 2007' Suzuki Burman

  €1,400

  2007' Suzuki Burman

  18 November 2021, Fier

  Suzuki Burman 125kubik , Viti Prodhimit 2007 me letra te paguara per 1 vite.. Cmimi-1400 Euro Cel-069 85 51 889 Auto Mazreku operon prej shumë … 

  Bookmark This

 • 2018' Suzuki V-Strom

  €7,600

  2018' Suzuki V-Strom

  11 November 2021, Tirane

  Viti 2018 me 35.000 km me dokumenta te rregullta deri në shkurt 2022. Shërbime të sapo bera. Motorri e kam blere me 0 kilometra dhe … 

  Bookmark This

 • 2017' Honda nc 750cc dtc

  €7,600

  2017' Honda nc 750cc dtc

  29 October 2021, Tirane

  Honda nc 750cc viti 2017 me dokumenta dhe i jepet me A2 motori me tris valixhe honda oregjinale hekra lupa honda oregjinale xhama 2 + … 

  Bookmark This

 • 2007' Yamaha X-MAX

  €1,700

  2007' Yamaha X-MAX

  21 October 2021, Tirane

  Shes Yamaha X-max 250cc Full Malossi Variator Malossi, Rrula 11.5 gr, Freksion +Kembana Malossi, Rrip Malossi, FORCE MASTER 2 Malossi ECU Turned. (Shume i shpejte … 

  Bookmark This

 • 2005' Yamaha TMAX 500

  €3,000

  2005' Yamaha TMAX 500

  23 September 2021, Tirane

  Shitet Yamaha Tmax 500, viti 2005, injeksion, motorri eshte ne gjendje perfekte, sherbimet baze si vaj, filter, vaji, filtra ajri, ferrota, te bera para 1000 … 

  Bookmark This

 • 2017' Kawasaki

  €8,500

  2017' Kawasaki

  Expired2 September 2021, Tirane

  Shitet kawasaki z900 fund i 2017. I sapo targuar i blere ne koncesionar ne Itali. Eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje sherbim. … 

  Bookmark This

 • 1994' Honda

  €3,100

  1994' Honda

  Expired5 August 2021, Shkoder

  Motori ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga hollanda me dogane te paguar. 

  Bookmark This

 • 2005' Yamaha TMAX

  €3,500

  2005' Yamaha TMAX

  Expired29 July 2021, Tirane

  Motori esht ne gjendje perfekte i pa lyer ndonjeher apo aksidentuar. Esht si ka dal nga fabrika. Dokumentat deri Tetor 2021. Edhe me ndrrim. Vaji,filtra … 

  Bookmark This

 • 2013' BMW

  €7,500

  2013' BMW

  Expired15 July 2021, Durres

  Motorr BMW F800GT ne gjendje perfekte. Nuk ka asnje gervishtje kinkalerike 3 valixhet origjinale te BMW te perfshira dhe marmite REMUS Hexagon. Xham shtese ekstra … 

  Bookmark This