Find Bikes 

Used bikes

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2012' Honda honda gold wing

  €10,500

  2012' Honda honda gold wing

  Expired25 September 2019, Puke

  1832 cc, Petrol 3500 km  Automatic  White 

  Looks, starts and drives great - smooth and quiet. Normal wear and tear and low miles for a 1993. Front brakes are good; rear brakes ... 

  Bookmark This

 • €7,500

  2007' BMW

  Expired19 September 2019, Tirane

  Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.36000 Km Gomat dhe vaji te sa po ... 

  Bookmark This

 • €4,999

  2013' Honda

  Expired12 September 2019, Tirane

  Vetem shitet , Honda 700 , prodhim 2013 , 6 marshe . Sapo ardhur nga zvicra ,i targuar dhe me sherbime te kryera. Super motorr, ... 

  Bookmark This

 • €7,500

  2007' BMW RT 1200

  Expired29 August 2019, Tirane

  Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.36000 Km Gomat dhe vaji te sa po ... 

  Bookmark This

 • €900

  1999' Yamaha

  Expired22 August 2019, Tirane

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet. 

  Bookmark This

 • €8,500

  2012' Yamaha Model Tjeter

  Expired16 August 2019, Gjirokaster

  I sapo ardhur nga Zvicra .Motori eshte ne gjendje perfekte Doganen si dhe te gjitha sherbimet tjera i ka te pagume.Motori gjindet ne Kosove 

  Bookmark This

 • €8,500

  2012' Yamaha

  Expired15 August 2019, Gjirokaster

  I sapo ardhur nga Zvicra .Motori eshte ne gjendje perfekte Doganen si dhe te gjitha sherbimet tjera i ka te pagume.Motori gjindet ne Kosove 

  Bookmark This

 • €5,900

  2017' Honda NCX

  Expired8 August 2019, Tirane

  I sa po ardhur nga italia me dogane dhe dokumenta te paguara per 1 vit.20000 Km viti 2017 gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e ... 

  Bookmark This

 • €5,900

  2017' Honda

  Expired1 August 2019, Tirane

  I sa po ardhur nga italia me dogane dhe dokumenta te paguara per 1 vit.20000 Km viti 2017 gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e ... 

  Bookmark This

 • 1999' Honda

  €1,200

  1999' Honda

  Expired26 July 2019, Mat

  600 cc, Petrol 18000 km  Manual  Black 

  Honda CBR 600cc. In very good condition. I am based in Scotland and can help to buy and send full cars and their parts, bikes ... 

  Bookmark This

Sell Your Car