Find Bikes 

Used bikes

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2012' Yamaha XVS 1300 A

  €8,100

  2012' Yamaha XVS 1300 A

  Expired18 June 2020, Gjirokaster

  I sapo ardhur nga Zvicra .Motori eshte ne gjendje perfekte Doganen si dhe te gjitha sherbimet tjera i ka te pagume.Motori gjindet ne Kosove 

  Bookmark This

 • €2,700

  2011' Honda SH 300 ABS

  Expired11 June 2020, Durres

  Honda sh 300 abs Viti 2011 16000km Xham givi 2 celsa Doreza me ngrohje Motorr zvicre akull Dogan e paguar 2700 euro 

  Bookmark This

 • 2014' Aprilia

  €3,800

  2014' Aprilia

  Expired4 June 2020, Tirane

  Shes aprilia dorsoduro 750 cc i vitit 2014. Ka 17000 km , vaj dhe filtra te nderruara Me targa shqiptare dokumenta te paguara. Ne gjendje … 

  Bookmark This

 • 2006' Honda

  €5,900

  2006' Honda

  Expired28 May 2020, Tirane

  Shitet motorr Honda VTX per arsye nderrimi kategorie. Motorri eshte ne gjendje perfekte dhe sherbimet jane kryer rregullisht. Cilindrata 1312 cc Sherbimet e sapo kryera … 

  Bookmark This

 • €800

  2005' Kawasaki Z750

  Expired14 May 2020, Tirane

  Kerkoj kawasaki z750 ne gjendje te mire pa letra 800 euro maksimumi 

  Bookmark This

 • €4,700

  2008' Yamaha TMAX

  Expired30 April 2020, Elbasan

  Yamaha t-max 500 ne gjendje perfekte. Me dokumenta te rregullta. 2 Celsa. 

  Bookmark This

 • €6,750

  2007' BMW

  Expired23 April 2020, Tirane

  Shitet motorri. Gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentacioni i rregullt dhe te paguara per 1 vit.40000 Km Gomat dhe vaji te sa po … 

  Bookmark This

 • €1,200

  2010' Kymco Agility

  Expired16 April 2020, Tirane

  Shitet Kymco Agility 150 cc. Motorri esht 4 kohesh shum ekonomik. Motorri esht ne gjendje shum te mir Cmimi i diskutueshem! Mundesi nderrimi. 

  Bookmark This

 • 2000' Yamaha

  €800

  2000' Yamaha

  Expired9 April 2020, Durres

  Shitet yamaha 250cc ne gjendje super te mire , goma te reja dokumenta+ siguracion deri ne fund te gushtit 2020 . I gatshem per cdo … 

  Bookmark This

 • €1,000

  2003' Aprilia Atlantic

  Expired26 March 2020, Tirane

  Aprilia Atlantic 200 cc viti 2003 me dokumenta te rregullta me goma te reja 

  Bookmark This