Varkë e përdorur

2011' Lomac

€6,500

2011' Lomac

29 Shtator 2022, Durrës

Shitet gomone Lomac, viti 2011. Motori Yamaha 40-60 viti 2008, dokumenta te regullta shqiptare. Tend, pompe cekimi, karel i rregullt. Cmimi 6500€, shume pak i … 

Shto te të preferuarat
2013' Yamaha

€7,300

2013' Yamaha

15 Shtator 2022, Tiranë

SKAFI ËSHTË NE GJENDJE PUNE, ESHTE I PERSHTATSHEM PER PUSHIME ME FAMILJE, PER GUIDA TURISTIKE DHE PER PESHKIM. MOTORRI ESHTE YAMAHA 40 HP, 4 KOHËSH … 

Shto te të preferuarat
2005' Adventure

€4,500

2005' Adventure

9 Shtator 2022, Sarandë

25 cc, Benzinë 300 km Portokalli 

Shitet gomone 4.3 m me motorr merkuri 4 kohesh ne gjendje shume te mire 

Shto te të preferuarat
2018' Yamaha

€11,000

2018' Yamaha

1 Shtator 2022, Tiranë

Shes skafin 5m te gjat dhe 2m te gjer me motor Yamaha 40/60 me 20mi or pune i vitit 2018 4 kohesh skafi eshte i … 

Shto te të preferuarat
2015' Johnson BRP 35

€2,500

2015' Johnson BRP 35

19 Gusht 2022, Tiranë

Shitet gomone Johnson 35, pa dogane, cdo gje funksionale. perdoret me timon ose te motorri. cmimi 2500 Euro 52, Bulevardi Jakov Xoxa, Kongresi i Përmetit, 

Shto te të preferuarat
2017' Yamaha

€7,300

2017' Yamaha

4 Gusht 2022, Tiranë

SKAFI ËSHTË NE GJENDJE PUNE, ESHTE I PERSHTATSHEM PER PUSHIME ME FAMILJE, PER GUIDA TURISTIKE DHE PER PESHKIM. MOTORRI ESHTE YAMAHA 40 HP, 4 KOHËSH … 

Shto te të preferuarat
2006' Bayliner

€12,000

2006' Bayliner

21 Korrik 2022, Durrës

Skaf Bayliner 6 metra Motorri 3.0 4 pistona mercruiser shum ekonomik dhe i shpejte. Shpejtesia max 55 milje Skaf perfekt dhe praktik, me tende te … 

Shto te të preferuarat
2018' Yamaha

Të diskutueshme

2018' Yamaha

I skaduar9 Qershor 2022, Tiranë

Shitet Skaf Sunbird 6m ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullta shqiptare bashke me karrelin me 4 goma. Motorr yamaha 175hp outboard Kroskot elektronik Dopio … 

Shto te të preferuarat
pa foto

€75,000

2006' Volvo

I skaduar30 Maj 2022, Durrës

7200 cc, Naftë 2000 km E bardhë 

** Shqip ** --- Anije pasagjerësh - përdoret për ekskursione turistike në detin Adriatik duke përfshirë shërbimin taksi për transportin e turistëve nga Tivari në … 

Shto te të preferuarat
pa foto

€6,500

2004' Honda

I skaduar27 Maj 2022, Durrës

480 km 

Shitet skaf 5.5 metra me motorr Honda 40 kater kohesh i sapo ardhur nga Italia ne gjendje super me dokumenta te prera. Te gjitha sherbimet … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine