Gjeni Varkat 

Varkë e përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Evinrude

  €1,500

  2012' Evinrude

  I skaduar11 Janar 2018, Durrës

  GOMONE 4.7m shes me kallum plastik me 4 dhoma ajrimi.blere vjet , perdorim vetem 1 muaj ne vere. motorri 25 evinrude 2 kohesh ndezje me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Yamaha

  €12,000

  2012' Yamaha

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Sarandë

  Shitet skaf me motorr yamaha 115 autolob Shum I shpejte 55ml dhe shume i fuqishem dhe shum ne gjendje te mire pune per 6 persona ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Rio 550

  €5,000

  2011' Rio 550

  I skaduar21 Dhjetor 2017, Durrës

  Shitet skafi Rio 550, motorr merkuri 2 kohesh, rreth 6 m. Eshte me letra pa dogane. Shitet per arsyeje mosperdorimi, nuk nderrohet. Shitet me karrelin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Honda

  €3,300

  2010' Honda

  I skaduar14 Dhjetor 2017, Lezhë

  (Shitet)----gjatesia 5.60-gjeresia 1.80-.lartesia (thellesia) 80- cm.motorri honda 30--, 4 kohesh ne gjendje perfekte.bateria 80 --amper,me pompe zhytese per ijun e kallumes,me te gjitha letrat.skafi mund ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Solemar

  €1,300

  2010' Solemar

  I skaduar7 Dhjetor 2017, Vlorë

  -GOMONE HONDA -3.2 METRA -PVC -MOTOR 15 MERCURY, DY KOHESH -DEPOZITE BENZINE 30 LITRA -SOLEMAR VALONA CLUB SUPER OFERT 

  Shto te të preferuarat

 • €3,000

  2000' Pilotina

  I skaduar30 Nëntor 2017, Lezhë

  skaf pilotina ne gjendje super,motorr 15 hp 2kosh ne gjendje super. me letra shiptare. ka fikse zjarri + 2 jelek shpetimi + KARREL.esht e gjat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Johnson BRP

  €3,600

  2009' Johnson BRP

  I skaduar23 Nëntor 2017, Vlorë

  Okazion shes gomone me motor 60 hp 4 kosh dhe me dekumenta te regullta.pa karel 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Zodiac

  €1,480

  2010' Zodiac

  I skaduar17 Nëntor 2017, Tiranë

  TE Nderuar Klient ju PREZANTOJME KUALITETITN SUPERIORE E KATEGORISE SUPER PROFESIONAL ZODIAC CADET -Alu 3.10m GJATESI Dhe 1.55m gjeresi kapacitet 6 persona .... dyshemja Alumin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Yamaha

  €8,500

  2012' Yamaha

  I skaduar9 Nëntor 2017, Tiranë

  5 metra i gjate , kapaciteti 6 vendesh , motorri yamaha 50 4 kohesh injeksion elektrik harxhon shum pak , me karrel origjinal te vetin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Pilotina

  €5,500

  1999' Pilotina

  I skaduar2 Nëntor 2017, Tiranë

  Shitet vark peshkimi Pilotina ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove . Varka eshte e kompletuar , motorr mercury 50 me 4 koh . 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj