Gjeni Varkat 

Varkë e përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mariner

  €3,900

  2005' Mariner

  I skaduar10 Prill 2018, Tiranë

  SHITET Skafi 3.900€ Permasat 6.6m x 2.4m Si dhe traileri ne foto me dy akse per gjatesi 9-10m per cmimin shtese nga i varkes +900€. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Tohatsu

  €950

  2009' Tohatsu

  I skaduar3 Prill 2018, Lushnjë

  toatsu 15 .shitet per arsyje mos perdorimi .motorri esht ne gjengre prefekte ka ardhur nga greqia esht perdoru vetem 1 vit ne shqipri .motorri esht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mariner

  €24,000

  2013' Mariner

  I skaduar27 Mars 2018, Tiranë

  Gomone me dysheme plastike, e porsa ardhur , me motorr 225kw, plus nje motorr ne rast havarie ne det,gomonia eshte 8.5 metra , me karrel ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Yamaha

  €5,500

  2010' Yamaha

  I skaduar20 Mars 2018, Tiranë

  shitet gomone e sapo ardhur nga anglia me motorr 75 hp ne gjendje super 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Yamaha

  €8,500

  2012' Yamaha

  I skaduar15 Mars 2018, Tiranë

  5 metra i gjate , kapaciteti 6 vendesh , motorri yamaha 50 4 kohesh injeksion elektrik harxhon shum pak , me karrel origjinal te vetin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Evinrude

  €4,950

  2004' Evinrude

  I skaduar6 Mars 2018, Fier

  Motorskaf 6 meter i gjat 2 m , i gjer ""Me motorr Foribord envirud "benzin Mishell 2 kohesh --- 6 vende ""me karrel per trasport ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,000

  2010' Johnson BRP

  I skaduar27 Shkurt 2018, Tiranë

  Shtet skaf open 7m i gjate 8 vende me motorr 70HP Johnson ne gjendje perfekte. Letra te rregullta Tapiceri lekure e re GPS Navigator Marine ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Yamaran Escape

  €5,000

  2010' Yamaran Escape

  I skaduar22 Shkurt 2018, Shkodër

  Esht me letra te prera ka dy shtreter banjo dy flak gazi per hatim lavaman panel solar vinc spirance pomp uji depozit uji pishem dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Yamaha vx1100

  €7,500

  2011' Yamaha vx1100

  I skaduar17 Shkurt 2018, Sarandë

  Shitet motorr uji, jet ski. Yamaha vx 1100 4 kohesh. Me letra te rregullta. Gati per uje. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Vaj e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Baja

  €4,000

  2009' Baja

  I skaduar8 Shkurt 2018, Tiranë

  Tipi: BAJA MODEL BLAST Jet Boat, Viti: 1994 4.6 meter, Fuqia: 90 HP (NE LETRA 35HP), TRAILER EAGLE dhe fish finder , 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj