Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Mercedes-Benz Furgon

  €38,000

  2008' Mercedes-Benz Furgon

  22 Gusht 2019, Elbasan

  2987 cc, Naftë 245000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Sprinter 906 17+1+1 Kontakt vetem whatsapp dhe viber 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz ML 350

  €14,900

  2011' Mercedes-Benz ML 350

  22 Gusht 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Ose Nderrohet Mercedes ML350 2011 Nafte BLUEEFFICENSY (Nuk Ka Taks Luksi) (MUNDESI PAGESE ME KESTE) Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure Ngjyre Kafe Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Xsara Picasso

  €2,700

  2004' Citroen Xsara Picasso

  22 Gusht 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkullimi impjanti montuar ne itali marka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen T4 Caravelle

  €3,000

  2000' Volkswagen T4 Caravelle

  22 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 30000 km  Mekanike  E bardhë 

  shitet ne gjendje te mire letrat Mars 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €3,000

  2006' Volkswagen Golf

  22 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  shitet golf 5 viti 2006 super gjendje te mir e paster si na jasht edhe brenda 1.9 naft makina shitet per arsye mos perdorimi .. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' BMW 320

  €3,400

  2000' BMW 320

  22 Gusht 2019, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355698103950 Cmimi:3400 Euro I Diskutueshem Makina Posedon Keto Opsione: ->Drita Xenon ->Sensor Parkimi Te Pasme ->Sendiljet E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz E 220

  €5,300

  2004' Mercedes-Benz E 220

  22 Gusht 2019, Elbasan

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet (Nuk Nderrohet) Mercedes E220 Nafte Automatik Viti 2004 EVO//LooK Cmimi:5300 Euro Nr cel:+355682159864 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sendilje Lekure ->Komanda Ne Timon ->EVO//LooK ->Sistem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW 320

  €4,800

  2005' BMW 320

  22 Gusht 2019, Durrës

  2000 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Gri 

  Okaziion!!!! 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz C 220

  €4,700

  2004' Mercedes-Benz C 220

  22 Gusht 2019, Korçë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO Nafte Viti 2004 Cmimi:4700 Pak I Diskutueshem Nr Cel:+355693920073 Makina Posedon: ->Komanda Ne Timon ->Navi I Madh ->Sensor Dritash ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A4

  €9,300

  2009' Audi A4

  22 Gusht 2019, Korçë

  Naftë 180000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Audi A4 Automatike 2009 2.0 Nafte Makina Posedon: ->Fenera Inteligjente Me Lupa Qe Kthehen Sipas Timonit+Me Pika Led ->Disqe Alumini ->Ndezje Start And Stop ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj