Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Touran

  €3,400

  2006' Volkswagen Touran

  4 Maj 2020, Durrës

  Naftë 197000 km  Automatike  Blu 

  ✔ Marka,Modeli: Volkswagen Touran 2.0 Diesel ✔ Viti: 2006 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogane ✔ Km: 197 000 km ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Ibiza

  €2,900

  2005' Seat Ibiza

  28 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 130000 km  Automatike  Bronz metalik 

  Shitet⤵️ ✔ Marka,Modeli: Seat Ibiza 1.4 Benzin ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin/ mundesi per tu berë me gas ✔ Targa: ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C-Class

  €4,250

  2005' Mercedes-Benz C-Class

  28 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 210000 km  Mekanike  E zezë metalik 

  Shitet⤵️ ✔ Marka,Modeli: Benz C 200 Kompressor Sport Edition ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin/Mundesi per tu berë me gas. ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford C-Max

  €3,400

  2008' Ford C-Max

  20 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 190000 km  Mekanike  Blu 

  ✔ Marka,Modeli: Ford C max ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Km: 190 000km ✔ Ngjyra: Blu ✔ Opsionet shtese: ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Logan

  €9,000

  2008' Renault Logan

  11 Mars 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E bardhë 

  ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan e paguar ✔ Km: 200.000 ✔ Ngjyra: e bardhe ✔Opsionet shtese: Motorr ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' BMW 328

  €13,000

  2013' BMW 328

  3 Prill 2020, Durrës

  Benzinë 120000 km  Automatike  Bezh 

  ✔ Marka,Modeli: BMW 328I Xdrive ✔ Viti: 2013 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: benzin ✔ Targa: dogane ✔ Km: 120.000 ✔ Ngjyra: Orion Silver ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Skoda Roomster

  €5,400

  2012' Skoda Roomster

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E bardhë 

  Skoda Roomster ne shitje, Viti 2012, Kambio Manuale. Motor 1.6 diesel (motori golfit Vll) shume ekonomike. e sapo ardhur nga Zvicra. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Renault Kangoo

  €3,700

  2009' Renault Kangoo

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë 167000 km  Mekanike  Blu metalik 

  Renault Kangoo në shitje, 1.6 benzinë, 2009, transmision manual. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Jetta

  €7,500

  2012' Volkswagen Jetta

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë + LPG 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Volkswagen Jetta në shitje 2.0 Petrol, Viti 2013, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf V

  €4,999

  2008' Volkswagen Golf V

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 208000 km  Automatike  Gri metalik 

  ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj