Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,500

  1999' Mercedes-Benz 220

  4 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 25000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet ne gjendje perfekte cmimi pak i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Volkswagen Sharan

  €2,400

  1998' Volkswagen Sharan

  4 Prill 2020, Durrës

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje teknike te mire me letra te paguara deri ne shtator. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Peugeot 308

  €4,200

  2008' Peugeot 308

  4 Prill 2020, Shkodër

  Naftë 10000 km  Mekanike  E gjelbër 

  PEUGEOT 308 1.6 NAFTE ME DOGAN VITI 2008 SUPER GJENDJE ME KONDICIONER BEJ NDERRIM ME MAKIN TJETER ÇMIMI 4200 ERO TEL 0672741440 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €4,600

  2006' Volkswagen Passat

  4 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Vw pasat 2.0 TDI viti 2006 Kilometra 255 mi me liber Kamje automat tip tronic dsg Dokomentat te sa po preta Kit faze i nderuar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Mercedes-Benz ML 350

  €24,500

  2014' Mercedes-Benz ML 350

  4 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 15000 km  Automatike  E bardhë 

  OOKKAAAZIIONNN.SHITET MERCEDES BENZ ML VITI 2014 FULL.DISTRONIC.TREKENCAT NE PASQYR KAMERA 360GRAD.SEDILE ME NGROJE 2ZONA.TIMON ME NGROJE.CLIMA 2ZONA.15000 KM.GOMA TE REJA PIRELLI.DISQE GLE.6.3.AMG.VET PARKIM.MAKINA ESHT NE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz ML 320

  €8,800

  2006' Mercedes-Benz ML 320

  4 Prill 2020, Shkodër

  Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

  MERCEDES BENZ ML VITI 2006 AUTOMAT NAFTE SUPER GJENJDE XHAMA TE ZI SEDILE LEKURE NGJYRE BEZH SENSOR PARKINGU LETRA TE PAGUARA BEJ DHE NDERRIM ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Passat

  €2,200

  2005' Volkswagen Passat

  4 Prill 2020, Pogradec

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  -Vw Volkswagen Passat/Krah Anglez 1.9 Tdi/I Thjesht(Teper Ekonomik),,,,,-VitProdhim;-2004/2005,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Manuale(5+R),Sallon Leck Te Paster,Esp,Airbag,Xhama/Pasqyra Elektrike,Fener Me Lupa,Kasetofon/Radio/Cd-Player Vw Volkswagen,Komanda Ne Timon,KlimaTronik,,Taksa(/Sig(Deri Ne Gusht 2020),,,,,-Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Ford Focus

  €4,650

  2010' Ford Focus

  4 Prill 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  

  ( impjanti i sapomontuar landi renzo me dy vite garanci )• shum ekonomik 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz ML 350

  €15,300

  2011' Mercedes-Benz ML 350

  4 Prill 2020, Fier

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  Ml 350 naft motorrin 2987cc sapo ardhur me dogan paguar gati per targa 4MATIC kamjo 7G 183mi klm super full makina sedile me komando me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz ML 320

  €8,300

  2007' Mercedes-Benz ML 320

  4 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 250000 km  Automatike  E bardhë 

  Cmimi cash 8300! 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj