Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Mercedes-Benz E 220

  €4,300

  2002' Mercedes-Benz E 220

  9 Nëntor 2019, Shkodër

  Naftë  Automatike  

  Shes E klas 220 cdi Automatik ne gjendje shum te mir dhe shum i paster me letra te paguara per nji vit e gatshme per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz E 220

  €5,900

  2006' Mercedes-Benz E 220

  9 Nëntor 2019, Fier

  Naftë 20000 km  Automatike  Gri 

  Mercedez Benz E220 Avangarde .Viti Fundi 2005. dal ne qarkullim 2006 .2.2 Nafte ,Automat. 242.000Km origjinale te certifikuara . Makinen mund ta kontolloni ku te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Audi Q5

  €15,000

  2011' Audi Q5

  9 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  Audi Q5 2.0 TDI S - Line Quattro Design Sport viti 2011. km origjinale. me dogane. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi L200

  €6,300

  2005' Mitsubishi L200

  9 Nëntor 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjerike.Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe ka km t vetat. Makina eshte e gatshme per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz E 270

  €4,700

  2002' Mercedes-Benz E 270

  9 Nëntor 2019, Lezhë

  Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz E 350

  €14,500

  2011' Mercedes-Benz E 350

  8 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes bens E 350 blueficence. tavan xhami. 4x4. kamera para dhe mrapa.sensor parkimi para dhe mrapa.pasqyra me ngrohje dhe me sensor parakalimi ..selile lekure. me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Land Rover Freelander

  €6,900

  2007' Land Rover Freelander

  8 Nëntor 2019, Lezhë

  Naftë 200000 km  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz C 200

  €7,499

  2008' Mercedes-Benz C 200

  8 Nëntor 2019, Lezhë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW X5

  €12,500

  2007' BMW X5

  8 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet BMW X5 e vitprodhimit 2007 ardhur nga kanadaja. Kambio automatike, Panorame, sedilje me ngrohje, timon me ngrohje ,BI-xenon. Makina eshte ne gjendje shume te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Porsche Cayenne

  €6,800

  2005' Porsche Cayenne

  8 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Porsche Cayenne 3.2 benzin gaz 2005 gjendje super full bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja timon angles ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj