Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Toyota Rav 4

  €6,200

  2007' Toyota Rav 4

  22 Maj 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Toyota Rav-4 D-4D 2.2 Diesel,Viti 20.10.2006,213.000 km Te certifikuar,Kondicioner,2 Celsa,Goma te reja,Ganxh terheqje,Pasqyra elektrike, Sherbime te bera e sapoardhur nga zvicra,Me dogan te paguar,Cmimi 6200 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touran

  €4,700

  2005' Volkswagen Touran

  22 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Cmimi 4700 euro i diskutueshëm!!!!! 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' BMW X5

  €12,500

  2009' BMW X5

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë  Automatike  E bardhë metalik 

  BMW X5 350 XDrive Diesel, Year 2009, Automatic Transmission. Luxury and comfortable car up to 5 persons. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz ML 320

  €6,300

  2005' Mercedes-Benz ML 320

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes Benz ML 320 CDI në Shitje, Diesel, Viti 2005, Transmision Automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen

  €4,999

  2008' Volkswagen

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 208000 km  Automatike  Gri metalik 

  ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz R 350

  €14,000

  2012' Mercedes-Benz R 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 220000 km  Automatike  Gri metalik 

  R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz ML 350

  €24,000

  2013' Mercedes-Benz ML 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 87000 km  Automatike  Gri 

  ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz ML-Class

  €11,000

  2009' Mercedes-Benz ML-Class

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 189000 km  Automatike  Gri metalik 

  Mercedes Benz ML 320 Bluetec për Shitje, Diesel, Viti 2009, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz ML 350

  €22,000

  2012' Mercedes-Benz ML 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 176000 km  Automatike  Gri metalik 

  ML 350 CDI Bluetec Look AMG ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Audi A5

  €13,500

  2011' Audi A5

  12 Prill 2020, Durrës

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  ✔ Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line ✔ Viti: 2011 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqipetare ✔ Km: 250.000 km ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj