Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Volvo XC90

  €9,800

  2010' Volvo XC90

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë + LPG 168000 km  Automatike  E kuqe metalik 

  Volvo XC90 në Shitje 3.2 Benzine, Viti 2010, Transmision automatik. Makinë ekonomike dhe komode për 6 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Jetta

  €7,500

  2012' Volkswagen Jetta

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë + LPG 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Volkswagen Jetta në shitje 2.0 Petrol, Viti 2013, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz ML-Class

  €24,000

  2012' Mercedes-Benz ML-Class

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 174000 km  Automatike  E zezë metalik 

  ML 350 Blutec Look AMG, Viti 2012, Kambio automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz ML 300

  €12,500

  2009' Mercedes-Benz ML 300

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 220000 km  Automatike  E bardhë metalik 

  ML 320 Blutec Diesel, Viti 2009, Automatike Makine komode e pershtatshme per 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz ML 350

  €26,000

  2013' Mercedes-Benz ML 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 87000 km  Automatike  Gri 

  ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz R 350

  €16,000

  2012' Mercedes-Benz R 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 220000 km  Automatike  Gri metalik 

  R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Lancia Musa

  €3,300

  2007' Lancia Musa

  26 Janar 2020, Durrës

  Naftë 220000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Logan

  €9,000

  2008' Renault Logan

  11 Mars 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E bardhë 

  ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan e paguar ✔ Km: 200.000 ✔ Ngjyra: e bardhe ✔Opsionet shtese: Motorr ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen

  €5,500

  2008' Volkswagen

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 208000 km  Automatike  Gri metalik 

  ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Land Rover Range Rover

  €9,500

  2007' Land Rover Range Rover

  6 Mars 2020, Durrës

  Naftë 192000 km  Automatike  E zezë 

  ✔ Marka,Modeli: Range Rover ✔ Viti: 2007 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqipetare ✔ Km: 192.000 km ✔ Ngjyra: Zeze ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj