Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Audi A1

  €9,200

  2012' Audi A1

  19 Prill 2019, Fier

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Audi A1 S-Line Fabrike- 1.2 Benzin- Viti prodhimit 2012- Fenerat edhe stopat mbrapa me led- Dritat Bi-Xenon- Sensor parkimi- Cmim 9900 Euro- Cel:0693800784-Viber, What’s Up- 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz C-Class

  €12,800

  2011' Mercedes-Benz C-Class

  19 Prill 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 219000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Benz C Class Blue Efficency 220 CDI, viti 2011, kambio automatike, ngjyrë e zezë - shumë i bukur, kompjuter bordi, navi me ekran të ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz S 320

  €3,800

  1999' Mercedes-Benz S 320

  19 Prill 2019, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 300000 km  Automatike  

  S320 gaz/benzine imjant BRC 12litragaz/100km,automatik,'99,sedilje lekure ngrohje/ftohje,sensor parkimi... tag Audi,bmwx5x6seria1q7a6,a5a2mercedes e220 250 350 500golf765432 kiaclaclaglaglk amg17 18 19 toyota seria5 6 7 m2012 passat Ml ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz C 300

  €11,200

  2010' Mercedes-Benz C 300

  19 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet benz C300 4Matic,look amg nga fabrika,cilindrata 2996cc(se kap taksa lluksit),fuqia 231hp,kambio automatike,212000km,drita bi-xenon,fshirese xhamash dhe drita automatike,pasqyra me palosje,sedilje me ngrohje+elektrike,disqe sportiv 17',baxha xhami,2 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Fiat 500L

  €10,500

  2015' Fiat 500L

  19 Prill 2019, Fier

  Benzinë 95000 km  Automatike  E zezë 

  Fiat 500L I sapo ardhur me dogane te paguar 1.4 benzin mban dhe impjant gazi 100%100 Shume ekonomike Panoramic navi music super e ber me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C-Class

  €3,300

  2000' Mercedes-Benz C-Class

  19 Prill 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 225000 km  Automatike  Gri 

  Mercedez-Benz c class 220 cdi, Automat, Viti 2000, ne gjendje te mire, sherbimet e kryera ne kohe, i mirembajtur. Cmimi i diskutueshem. \r\nTel:0695529959\r\nwhatsapp: 0695529959\r\nViber: 0695529959 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mercedes-Benz Vito

  Të diskutueshme

  1997' Mercedes-Benz Vito

  19 Prill 2019, Gjirokastër

  4000 cc, Naftë 400 km  Mekanike  Portokalli 

  Makina esht ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Astra

  €2,200

  2004' Opel Astra

  19 Prill 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 290000 km  Mekanike  E zezë 

  Opel astra motorr 1.7 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike e estetike. Dokumentat deri ne tetor 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz C-Class

  €4,300

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  18 Prill 2019, Elbasan

  2000 cc, Benzinë 177000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte full opsion. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz GLK-Class

  €14,000

  2009' Mercedes-Benz GLK-Class

  18 Prill 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 154000 km  Automatike  Gri 

  Shitet fuoristradë Mercedes Benz GLK 250, viti 2009, full option, 220 CDI, kambio automatike, ngjyre gri e errët- shume e bukur, kompjuter bordi, klima dixhitale, ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj