Gjeni Makinat 

Makinë e përdorur

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Mercedes-Benz 320

  €11,500

  2009' Mercedes-Benz 320

  10 Dhjetor 2019, Lushnjë

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  Marka,Modeli : Mercedes Benz ML 320 (BluTec) km 170.000 origjinale nuk e kap taks e luksit Opsionet shtese : Xhama te zinj origjinal , , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Skoda Fabia

  €4,000

  2009' Skoda Fabia

  10 Dhjetor 2019, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Automatike  E gjelbër 

  Skoda Fabia Motorr 1.6 Benzin/Gaz Viti 2009 Automatike Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster.Cmimi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi Q5

  €15,000

  2009' Audi Q5

  10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Nr kontakti☎️☎️ 067 6000 107☎️☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Toyota Rav 4

  €6,000

  2006' Toyota Rav 4

  10 Dhjetor 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Makina ne gjendje shume te mire mekanike dhe super e paster si brenda ashtu edhe jashte. Makina eshte e vitit 2006 pasqyra me palosje, etj.Mundesi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C3

  €3,800

  2007' Citroen C3

  10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  

  ☎️Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz E 220

  €8,000

  2007' Mercedes-Benz E 220

  10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Corolla Verso

  €4,000

  2007' Toyota Corolla Verso

  10 Dhjetor 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  2.2 nafte. Viti 2007. Manuale 6+1. Vende:7 ulur. Mjeti eshte i sapo ardhur nga Gjermania . Eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike xhenerike edhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Fiesta

  €2,900

  2007' Ford Fiesta

  10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz C 220

  €9,200

  2008' Mercedes-Benz C 220

  9 Dhjetor 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Mercedes-benz C220 cdi,avangard,sportpaket,led,bixenon,sensore parkimi,larese feneresh,pasqyra me palosje,makina e sapoardhur nga jasht,me doganen e paguar por e pa targuar per me shume na kontaktoni.flm 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Peugeot 407

  €4,000

  2008' Peugeot 407

  9 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Nr Kontakti☎️ 067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj