Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' BMW F650GS

  €1,500

  1999' BMW F650GS

  I skaduar17 Korrik 2018, Lezhë

  Motor BMW 650 cc i viti 1999 funksonues ne te gjitha perfekt! Jane per tu bere dokumentat Shqiptare. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Honda CBR

  €4,700

  2013' Honda CBR

  I skaduar10 Korrik 2018, Tiranë

  Honda Hornet CB600 - Vit prodhimit 2013 , 105HP - Motorri ne gjendje perfekte - 20.000 Kilometra - Filtrat, ferrotat para dhe mbrapa, alkoli i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Kawasaki

  €2,000

  1997' Kawasaki

  I skaduar3 Korrik 2018, Elbasan

  Shitet Motorr Kawasaki Heavy Me Letra Te Paguara Cmimi:2000 Euro Nr Cel:+355682594618 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Aprilia Atlantic

  €1,080

  2003' Aprilia Atlantic

  I skaduar26 Qershor 2018, Tiranë

  Shtitet Aprilia Atlantic 2500 CC viti 2003 ne gjendje shum te mir me dokumenta deri ne Gusht 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Yamaha FZR

  €2,500

  2004' Yamaha FZR

  I skaduar19 Qershor 2018, Tiranë

  Shes motorr Yamaha Fazer 600cc 2004 Motorri eshte ne gjendje shume te mire. Ka mbi nje vit qe nuk perdoret, letrat i ka te rregullta ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Aprilia Scarabeo

  €750

  2004' Aprilia Scarabeo

  I skaduar12 Qershor 2018, Tiranë

  Shitet për arsye mospërdorimi Aprilia Scarabeo 200 cc viti 2004 me dokumenta te paguara deri ne tetor. Goma dhe bateri te reja dhe 2 kasko. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Suzuki V-Strom 650DL

  €2,250

  2004' Suzuki V-Strom 650DL

  I skaduar5 Qershor 2018, Tiranë

  Gjendja shum e mire Shitet per arsye mosperdorimi Shitet shpejt me te gjitha dokumentat shqiptare 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Corrado

  €2,200

  2002' Corrado

  I skaduar6 Maj 2018, Krujë

  Naftë  Mekanike  

  Ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove Motorr 1.4 nafte Me letra te prera deri ne qershor cmimi ne diskutim 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Suzuki No

  €8,000

  2017' Suzuki No

  I skaduar1 Maj 2018, Pukë

  1340 cc, Hibrid 1111 km  Automatike  E bardhë metalik 

  2017 Suzuki GSX 1300 RALY HAYABUSA. Sport bike. It's a certified preowned including life time power Tran warranty nation wide. 4 stroke engine, 4 cylinder ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Honda No

  €4,000

  2016' Honda No

  I skaduar1 Maj 2018, Skrapar

  Elektrik 1252 km  Automatike  Portokalli 

  2016 Honda CBR 300 R sports bike, candy orange /matte black. Bike is a brand new bike , brembo break system 4 cylinder bike with ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj