Gjeni Makinat 

Volkswagen New Beetle

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Volkswagen New Beetle

  €4,700

  2004' Volkswagen New Beetle

  I skaduar13 Shtator 2017, Kavajë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet volkswagen new beetle Kabrio ne gjendje perfekte viti 2004 me letra te sapopaguara deri ne gusht 2018 me kondicioner funksional tapiceri lekure e zeze ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj