Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf GTI

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Volkswagen Golf GTI

  €3,000

  2010' Volkswagen Golf GTI

  I skaduar7 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  Markë: Volkswagen Modeli: GTI Viti: 2010 Kilometra: 100,000 Lloji i karburantit: Benzinë Transmetimi: automatik 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj