Gjeni Makinat 

Volkswagen Passat B7

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volkswagen Passat B7

  €5,300

  2007' Volkswagen Passat B7

  I skaduar8 Janar 2019, Tiranë

  1980 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  E bardhë metalik 

  Makina eshte ne gjendje perfekte. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj