Gjeni Makinat 

Volkswagen Passat CC

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Volkswagen Passat CC

  €9,800

  2009' Volkswagen Passat CC

  8 Gusht 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Passat CC 2.0 TDI “Highline”i sapo ardhur me dogane te paguar!192Mije KM!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic gjithashtu dhe marshe ne timon(F1)Clima tronic bi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Passat CC

  €8,300

  2011' Volkswagen Passat CC

  I skaduar22 Maj 2019, Fier

  Benzinë 170000 km  Automatike  

  ne gjendje shume te mire sapo targuar navigator serdile me ngrohje kamera parkimi disqe te pasat 2015 panorama 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Passat CC

  €9,500

  2009' Volkswagen Passat CC

  I skaduar18 Janar 2019, Fier

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  VW Passat CC - Viti 10/2009 Panoram - Automat 2.0 benzine TSI - 150.000 km origjinale - Tapiceri lekure super e paster lekure bezhe - ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,500

  2004' Volkswagen Passat CC

  I skaduar6 Shtator 2018, Tiranë

  Benzinë 190000 km  Automatike  

  Shitet Vw Pasat e sapo ardhur nga zvicra 1.8 benzin kamjo AUTOMATIKE xhama elektrik timon hidraolik abs airbek tapiceri lekure shum e paster timon tresh ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Passat CC

  €12,600

  2009' Volkswagen Passat CC

  I skaduar27 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Shitet passat cc 2.0 tdi automat lekur 100% kamera parkimi sedilje me ngrohje dhe elektrike marrshet ne timon F1 komanada ne timin limitator shpejtesie disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Passat CC

  €11,000

  2009' Volkswagen Passat CC

  I skaduar24 Nëntor 2017, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Automatike  E bardhë 

  VW Passat CC 2.0 Benzin , Viti Prodhimit 2009 me 161.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memorie , hapje mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €11,300

  2010' Volkswagen Passat CC

  I skaduar17 Shtator 2017, Fier

  2000 cc, Benzinë 160000 km  Automatike  

  2.0 benzin makina eshte e sapoardhur me te gjitha sherbimet e bera me dogan te paguar gati per targa serdile me ngrohje disqe krom sallon ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj