Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Passat CC

€6,500
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2011 Volkswagen Passat CC në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 185000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Passat cc 2.0T
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan
✔ Km: 185.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Navi, Pilot Automatik, Sallon Lekure, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 6.500€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 13 Gusht 2021