Report This Ad!
Bookmark This

2011' Volkswagen Passat CC

€6,500
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania - 2
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania - 3
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania - 4
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania - 5
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania - 6
 • 2011 Volkswagen Passat CC in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 185000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Passat cc 2.0T
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan
✔ Km: 185.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Navi, Pilot Automatik, Sallon Lekure, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 6.500€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 13 August 2021