Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Passat CC

€6,800
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 185000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Passat cc 2.0T
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan
✔ Km: 185.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Navi, Pilot Automatik, Sallon Lekure, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 6.800€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 13 August 2021