Volkswagen

2011' Volkswagen Jetta

€7,500

2011' Volkswagen Jetta

27 November 2022, Durres

LPG 90000 km  Automatic  Red 

2011 VW Jetta SE 2.5 Benzin 94k Miles 

Bookmark This
2008' Volkswagen Golf Plus

€5,700

2008' Volkswagen Golf Plus

27 November 2022, Durres

Diesel 200000 km  Automatic  Blue 

* VW GOLF PLUS 1.9 NAFTE 

Bookmark This
2011' Volkswagen Golf

€7,900

2011' Volkswagen Golf

26 November 2022, Elbasan

Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

Shitet VW golf 6 viti 2011 1.6 nafte automat ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe vizuale makina ka 248000 km dhe disponon sensor parkimi sensor … 

Bookmark This
2013' Volkswagen

€11,000

2013' Volkswagen

26 November 2022, Fier

Diesel 15000 km  Automatic  Grey 

VW PASSAT 

Bookmark This
2009' Volkswagen Golf Plus

€7,190

2009' Volkswagen Golf Plus

26 November 2022, Durres

Diesel 170000 km  Automatic  Grey 

* VW GOLF VI + 1.6 NAFTE 

Bookmark This
2008' Volkswagen Touran

€5,350

2008' Volkswagen Touran

26 November 2022, Durres

Diesel 190000 km  Manual  Grey 

* VW TOURAN 1.9 NAFTE - 5 VENDE 

Bookmark This
2000' Volkswagen Golf

€2,200

2000' Volkswagen Golf

25 November 2022, Kukes

Diesel 200000 km  Manual  Grey 

Golf 4 

Bookmark This
2015' Volkswagen Golf

€13,800

2015' Volkswagen Golf

24 November 2022, Durres

Diesel 63000 km  Automatic  Grey 

SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion ✔ Viti: 2015 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogan ✔ Km: … 

Bookmark This
2009' Volkswagen Golf Plus

€7,500

2009' Volkswagen Golf Plus

24 November 2022, Tirane

Diesel 20000 km  Automatic  Grey 

Golf 6 Plus 

Bookmark This
2007' Volkswagen Sharan

€6,000

2007' Volkswagen Sharan

24 November 2022, Kukes

Diesel 250000 km  Manual  Black 

Sharan 

Bookmark This
Support Ukraine