Find Cars 

Volkswagen Golf Plus

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,500

  2006' Volkswagen Golf Plus

  18 October 2019, Tirane

  Diesel 190000 km  Automatic  White 

  Shitet golf plus automat ,viti 2006,ngjyre e bardhe.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Kamjo autimatike makina ka 190000 klm te bera me ... 

  Bookmark This

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,980

  2006' Volkswagen Golf Plus

  25 August 2019, Shkoder

  Diesel 190000 km  Automatic  

  sapo ardhur nga Gjermania shitet Golfi plus 1.9 Naft Automatik disqe Amuminu goma 90 % shumm i paster kambjo motorri dhe cdo gje perfekt gati ... 

  Bookmark This

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €4,980

  2005' Volkswagen Golf Plus

  24 August 2019, Tirane

  Diesel 200000 km  Automatic  

  Shitet Golfi plus fantastik viti 2006 automat 1,9 naft Goal si model i vecante sportiv, Eshte i sapo cdoganuar dhe gati per targa nuk ka ... 

  Bookmark This

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,200

  2006' Volkswagen Golf Plus

  23 August 2019, Shkoder

  Diesel 190000 km  Automatic  

  sapo ardhur nga Gjermania shitet Golfi plus 1.9 Naft Automatik disqe Amuminu goma 90 % shumm i paster kambjo motorri dhe cdo gje perfekt gati ... 

  Bookmark This

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,000

  2006' Volkswagen Golf Plus

  16 August 2019, Lezhe

  Diesel 190000 km  Manual  

  Golf plus i sapo ardhur motorr 1.9 naft ne gjendje Sh te mire goma te reja dogan te paguar 

  Bookmark This

 • €5,000

  2005' Volkswagen Golf Plus

  2 August 2019, Tirane

  Diesel 190000 km  Automatic  

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, klima, sendilje me ngrohje, drita mjegulle, larje feneresh, Makina ... 

  Bookmark This

 • 2009' Volkswagen Golf Plus

  €4,199

  2009' Volkswagen Golf Plus

  30 July 2019, Durres

  Diesel 190000 km  Manual  

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat moto 2.0 nafte kambio manuale 6+1 marsha ... 

  Bookmark This

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,700

  2006' Volkswagen Golf Plus

  27 July 2019, Durres

  Diesel 200000 km  Manual  Black 

  Dogana e paguar..klima..10 Airbag..Disqe Alumini..klm origjinale me liber sherbimi..goma te mira...viti 06..xhama elektrik..2 celsa..gjendje perfekte..etj..T.B per me shum vizitoni www.taniauto.net 

  Bookmark This

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €4,400

  2007' Volkswagen Golf Plus

  27 July 2019, Tirane

  Diesel 15000 km  Manual  

  Shitet volswagen golf plus Viti prodhimit 2007 Motorr 1.9 tdi Kambio manuale 5+1 marshe Makina eshte ne super gjendje Teknike dhe vizuale sherbimet komplet te ... 

  Bookmark This

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,600

  2006' Volkswagen Golf Plus

  Expired15 July 2019, Tirane

  Diesel 160000 km  Automatic  Black 

  VOLKSWAGEN • GOLF PLUS • AUTOMATIK • VERSIONI GOAL • SENSOR DRRITASH + SHIU • SENSOR PARKIMI • TAPICERIA E DIZENJUAR GOAL • 167.000 KILOMETRA ... 

  Bookmark This

Sell Your Car