Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Plus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,980

  2006' Volkswagen Golf Plus

  25 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  

  sapo ardhur nga Gjermania shitet Golfi plus 1.9 Naft Automatik disqe Amuminu goma 90 % shumm i paster kambjo motorri dhe cdo gje perfekt gati ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €4,980

  2005' Volkswagen Golf Plus

  24 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet Golfi plus fantastik viti 2006 automat 1,9 naft Goal si model i vecante sportiv, Eshte i sapo cdoganuar dhe gati per targa nuk ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,200

  2006' Volkswagen Golf Plus

  23 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  

  sapo ardhur nga Gjermania shitet Golfi plus 1.9 Naft Automatik disqe Amuminu goma 90 % shumm i paster kambjo motorri dhe cdo gje perfekt gati ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,000

  2006' Volkswagen Golf Plus

  16 Gusht 2019, Lezhë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Golf plus i sapo ardhur motorr 1.9 naft ne gjendje Sh te mire goma te reja dogan te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • €5,000

  2005' Volkswagen Golf Plus

  2 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, klima, sendilje me ngrohje, drita mjegulle, larje feneresh, Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf Plus

  €4,199

  2009' Volkswagen Golf Plus

  30 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat moto 2.0 nafte kambio manuale 6+1 marsha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,700

  2006' Volkswagen Golf Plus

  27 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Dogana e paguar..klima..10 Airbag..Disqe Alumini..klm origjinale me liber sherbimi..goma te mira...viti 06..xhama elektrik..2 celsa..gjendje perfekte..etj..T.B per me shum vizitoni www.taniauto.net 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €4,400

  2007' Volkswagen Golf Plus

  27 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Shitet volswagen golf plus Viti prodhimit 2007 Motorr 1.9 tdi Kambio manuale 5+1 marshe Makina eshte ne super gjendje Teknike dhe vizuale sherbimet komplet te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,600

  2006' Volkswagen Golf Plus

  15 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  VOLKSWAGEN • GOLF PLUS • AUTOMATIK • VERSIONI GOAL • SENSOR DRRITASH + SHIU • SENSOR PARKIMI • TAPICERIA E DIZENJUAR GOAL • 167.000 KILOMETRA ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,900

  2008' Volkswagen Golf Plus

  11 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj