Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Plus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,400

  2006' Volkswagen Golf Plus

  5 Shkurt 2020, Tiranë

  1900 cc, Naftë 225000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Golf 5 Plus 1.9 viti 09/2006. Sapo jan bere vaj e filtra, jane nderruar ferrota dhe tambure te rinj te katra gomave, eshte bere ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €3,500

  2005' Volkswagen Golf Plus

  3 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shes makinen vw golf 5 plus,diezel 1.9 viti 2005 kambio manuale,klima tronik,xhama pasqyra elektrike,sensore parkingu,4 gomat e reja,dokumentat e paguara deri me 31 tetor ,makines ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,800

  2007' Volkswagen Golf Plus

  27 Janar 2020, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Dogana e paguar. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €6,000

  2007' Volkswagen Golf Plus

  18 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Kambio automatike ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera,,coma te reja fare,,eshte ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €3,500

  2005' Volkswagen Golf Plus

  6 Janar 2020, Shkodër

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Ocazion vetem 3500 euro me dogane fulll opsion me disqe alumini GPS telefon ndrohje sedilesh etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €3,500

  2005' Volkswagen Golf Plus

  6 Janar 2020, Shkodër

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  GPS ,ngrohje sedilesh disqe alumini ,4 goma rrezerve etjjjj 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €3,500

  2006' Volkswagen Golf Plus

  24 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Cmim fix 

  Shto te të preferuarat

 • €3,650

  2006' Volkswagen Golf Plus

  24 Dhjetor 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  vtem per pak dite 3650 euro shitet ocazion Golf plus viti 2006 1.9 TDI fantastik ahum i mirmbajtur me dogane te paguar gati per targa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,700

  2006' Volkswagen Golf Plus

  12 Dhjetor 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,800

  2006' Volkswagen Golf Plus

  10 Dhjetor 2019, Pogradec

  Naftë 190000 km  Automatike  

  068 592 1648 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj