Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Plus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,900

  2008' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar11 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,900

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar8 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 50000 km  Automatike  Gri 

  AUTO999 VW GOLF5 PLUS 1.9 TDI HIGHLINE VITI 2007 Karburanti: Diezel Ngjyra.....:GRI E HAPUR Kamjo......: automatike Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 103 kw (140 Ps) KM.........: ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €6,300

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar28 Mars 2019, Durrës

  1900 cc, Benzinë 176700 km  Automatike  Gri 

  Shitet wv golf plus viti.2007 1.9 TDI TIP..TOP 6300euro PER ARSYE EMIGRIMI.. 176700km orgjinale sapoardhur nga zvicra dhe e sapo targuar me letra te prera ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,500

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar14 Shkurt 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  SHITET GOLF PLUS 1.9 NAFT E VITIT 2006,ME KAMIO MANUALE,ME TARGA SHIPTARE TE GJITHA SAPO TE PAGUARA,210.000 KM ORIGJINALE,XHAMA ELEKTRIK,RADIO,CD,5 PORTA,NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,400

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar26 Janar 2019, Tiranë

  Naftë 250000 km  Automatike  Gri 

  Volkswagen Golf + 1.9 nafte, automat, viti 2006, dogane targa, ngjyre gri, 5 porta, 268 mije km te veta origjinale, dy celesa. Klima, radio CD ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,600

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar26 Janar 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Shitet Golfi Plus 1.9 nafte vitit 2006. ne gjendje te mir pune. homa te reja. xhama te zinje. timon tresh. dhe shum eksta te tjera. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,300

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar10 Janar 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Shitet Golf Plus Automat!! Motorr 1.9 nafte E sapoardhur nga jashte me dogane te paguar Ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €3,850

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar18 Dhjetor 2018, Durrës

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Ne gjendje shume te mire taksa te paguar deri ne 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,700

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar17 Dhjetor 2018, Elbasan

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Wv golf Vplus 1.9 nafte kamio automatike sensor parkimi 140.000km origjinale me liber sherbimesh viti 11/2006 e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf Plus

  €5,300

  2008' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar25 Tetor 2018, Durrës

  1900 cc, Naftë 202604 km  Mekanike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO MANUALE KLIMA versioni BLUEMOTION SENSOR PARKIMI...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj