Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Plus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Volkswagen Golf Plus

  €5,500

  2008' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar24 Janar 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 162000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrikw.Eshte me sherbime te bera te gjitha te Wolsvagen.Km i ka te vetat origjinale mund ta dergoni kudo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €6,400

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar15 Janar 2018, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  GOLF + 1.9 TDI versione HIGHLINE Kambio AUTOMATIKE (tip-tronic) Viti 12/2007 176559 KM ORIGJINALE KATALITI EURO 4 KILMA DIGITALE RADIO CD ORIGJINAL VW SENSOR DRITASH ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €5,800

  2005' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar11 Janar 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 156290 km  Automatike  Gri 

  Vw golf ne gjendje perfekte e ardhur nga gjermania me dogane te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,600

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar30 Dhjetor 2017, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire , shum e paster si jashte dhe brenda , disje alumini 15 goma te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €5,130

  2005' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte e sapo ardhur me te gjitha sherbimet e bera te shenuara ne liber, 5marsha , disje alumini , climatronic,sensore parkimi, Etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,500

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar22 Dhjetor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Blu 

  Disqe Alumine, goma Te reja Te 2016-es, full airbag, dual clima, dokumenta Te rregullua 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €4,800

  2005' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar21 Nëntor 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë 202235 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €7,000

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar10 Nëntor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 230000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Volkswagen CROSS Golf viti 2007,me nafte 2.0 tdi,kamjo automat tip tronik me dokumenta te paguara deri ne Prill 2018 me gjendje shume te mire ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,500

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar6 Nëntor 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 195000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €6,200

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar25 Tetor 2017, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Golf Plus 1.9-NAFT-JO-2.0-V-07-08,MANUAL,KLIMA,XHAMA ELEKTRIK-TE ERRET ORIGJINAL,ABS,SRS,ESP,AIRBAG,-ETJ 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj