Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Plus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €6,300

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar24 Mars 2018, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Golf Plus 1.9 nafte Kamio automatike Ngjyre gri metalizato Klima tronik Baxha Sensor parkimi Goma te reja Euro4 I sapo ardhur nga Gjermania Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €5,800

  2005' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar24 Mars 2018, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  Gri 

  Okazion ! Tirane, shitet W Golf 5 Plus, viti 2006, kamio automatike, 1.9 TDI, 5 porta, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon original W, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,200

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar13 Mars 2018, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  E sapo ardhr mga zvicra ne gjendje perfekte. Me dogane gati per targa. 2.0 nafte 6+1 marsha. Disce alumini. Goma 90%. 

  Shto te të preferuarat

 • €5,100

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar10 Mars 2018, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Shitet golf plus 1.9 nafte vitit 2006. Ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike xhama te zinj origjinal kasetofon me taç. Dogan e pagua cemimi 5100€ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf Plus

  €7,500

  2009' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar25 Shkurt 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 123000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Golf Plus

  €10,500

  2012' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar25 Shkurt 2018, Tiranë

  1600 cc, Naftë 156000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,300

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar9 Shkurt 2018, Lezhë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  GOLF PLUS 1.9 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR VITI PRODHIMIT FUNDI 2006 NE SUPER GJENDJE ME LIBER SERVISIT SHERBIME TE KRYARA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf Plus

  €5,999

  2008' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar2 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  VOLKSWAGEN GOLF PLUS UNITED 1,9 TDI - FULL OPSIONAL UNITED EDITION - VITI 11/2007 MODEL 2008 - 157000 KM ORIGJINALE - 1 PRONAR GJERMAN - ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,500

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar31 Janar 2018, Durrës

  1900 cc, Naftë 173000 km  Mekanike  Blu 

  Shes Golf V Plus versioni Cross viti 2007,motor 1.9 diesel,dogan e paguar e sapoardhur nga Gjermania 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf Plus

  €5,500

  2008' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar24 Janar 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 162000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrikw.Eshte me sherbime te bera te gjitha te Wolsvagen.Km i ka te vetat origjinale mund ta dergoni kudo ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj