Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Plus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €5,500

  2005' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar18 Tetor 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet VW Golf Plus. Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermani. Makina eshte Nafte . Shitja behet per OKAZION. Makina ishte e destinuar per te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,800

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar17 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 15000 km  Automatike  

  Shitet golf plus kambio automatike dsg Motorr 1.9 tdi Makina eshte ne super gjendje cizuale dhe teknike Sherbime te bera si vaj filtra ferrota etj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf Plus

  €4,300

  2005' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar16 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Shitet golf plus motorr 2.0 tdi Makina spo ka ardhur nga germania pa dogan ne super gjendje vizuale dhe teknike 180 mije kilometra me liber ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,500

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar8 Tetor 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 180000 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,500

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar14 Gusht 2018, Tiranë

  Benzinë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Tirane, shitet W Golf Plus, viti "Dhjetor 2006", 1.6 benzine-gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar jashte), kambio manuale, 5 porta, ngjyre e zeze-shume i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf Plus

  €7,500

  2008' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar7 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Per shitje me dokumenta te rregullta 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,900

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar15 Korrik 2018, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  VOLKSWAGEN CROSS GOLF PLUS 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -LIMIT EDITION -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2007 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Seria HIGHLINE-R LIN ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,499

  2006' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar20 Qershor 2018, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Shitet . VW Golf 5 Plus 2.0 TDI Viti 19/12/2005 . Euro 4 Me Filter Partikular DPF . Kilometra 183848 Origjinale Me Liber Servisi Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf Plus

  €5,800

  2007' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar24 Maj 2018, Durrës

  2000 cc, Naftë 169347 km  Automatike  Blu 

  MAKIANA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE,KAMBJO AUTOMATIKE SENSOR PARKIMI KAMERA NAVIGATOR RADIO CD USB DVD AUX ...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf Plus

  €8,000

  2009' Volkswagen Golf Plus

  I skaduar13 Prill 2018, Tiranë

  Naftë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Tirane, shes W Golf Plus, viti 2009, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyre e bardhe=shume i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon original W + ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj