Find Cars 

Volkswagen

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2005' Volkswagen Sharan

  €5,400

  2005' Volkswagen Sharan

  2 October 2019, Tirane

  Diesel 200000 km  Automatic  Blue 

  VW SHARAN TDI viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dhe te paguara deri me 25/6/2020, ngjyra blu e ... 

  Bookmark This

 • 2008' Volkswagen Polo

  €3,700

  2008' Volkswagen Polo

  2 October 2019, Kavaje

  Diesel 160000 km  Manual  

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur me dogane te paguar dhe e Sapo Targuar me cdo gje te paguar per 1 vit!165Mije ... 

  Bookmark This

 • 2012' Volkswagen Golf

  €7,000

  2012' Volkswagen Golf

  1 October 2019, Durres

  Diesel 190000 km  Manual  

  Shitet Golf 6 (3/12/2011) makina esht ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike cdo sherbim i kryer ne kohe ka 190900 km origjinale me liber sherbimesh ... 

  Bookmark This

 • 2003' Volkswagen Passat

  €3,300

  2003' Volkswagen Passat

  30 September 2019, Durres

  Diesel 200000 km  Automatic  Black 

  Shitet ose nderrohet me makine me te madhe .Vw passat ne gjendje te shkelqyr motorike e xhenerike e sapotarguar e ardhur nga gjermania me cdo ... 

  Bookmark This

 • 2004' Volkswagen Touran

  €4,000

  2004' Volkswagen Touran

  29 September 2019, Lezhe

  1900 cc, Diesel 190000 km  Manual  Black 

  Super Okazion Makina shitet per arsye emigrazioni, eshte ne gjendje shume te mire motorrike, familjare me 5 vende dhe me hapesire te bollshme ne bagazh. ... 

  Bookmark This

 • 2004' Volkswagen Touran

  €3,500

  2004' Volkswagen Touran

  29 September 2019, Tirane

  Diesel 200000 km  Manual  

  OKAZION Shitet vw-touran 2.0 tdi ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Makina eshte perdorur shum pak sapo ka ber 230.000km pasi e Kam ... 

  Bookmark This

 • 2005' Volkswagen Golf

  €3,500

  2005' Volkswagen Golf

  29 September 2019, Tirane

  Diesel 190000 km  Manual  Black 

  Shitet Golf 5 e sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te paguar viti 2005 , ngjyre blu erret, me sensor parkimi, ne super gjendje e ... 

  Bookmark This

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €9,000

  2009' Volkswagen Tiguan

  28 September 2019, Tirane

  Diesel 170000 km  Automatic  

  2.0 nafte Makina e ardhur nga gjermania Ne gjendje perfekte 172 mij kilometra me liber sherbimesh Me dogane te paguar Sapo targuar Makina eshte shume ... 

  Bookmark This

 • €3,000

  2003' Volkswagen Golf

  27 September 2019, Durres

  Diesel 160000 km  Manual  Red 

  Shitet makina golf 4 . Makina eshte dhjetori 2003 makina ka 191mij km te vetat gati per kontrollin e km per ta verifikuar, eshte ne ... 

  Bookmark This

 • €4,400

  2005' Volkswagen Golf

  27 September 2019, Vlore

  Diesel  Automatic  

  Golf 5 1.9 TDI Sherbimet e bera Vaj filtra Taketa Gominat Amortizatoret Gjerman te rinj , Vaj kamjo i sapo nderruar cdo sherbim me fature ... 

  Bookmark This

Sell Your Car