Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Touran

  €4,300

  2006' Volkswagen Touran

  8 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  CEL 0686066664 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €7,900

  2009' Volkswagen Golf

  8 Shkurt 2020, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Volkswagen Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me 248 mij kilometra origjinale kambio automatike dsg , gomat e reja , navigator , + - ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €4,350

  2006' Volkswagen Passat

  7 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  VW PASSAT 2.0 TDI VITI 2006 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL SEDILE ME NGROHJE XHAMA ... 

  Shto te të preferuarat

 • €9,900

  2010' Volkswagen Passat CC

  7 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  cmimi: 9900 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Touran

  €6,900

  2007' Volkswagen Touran

  7 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  -kontakt 0696117484 ; 0682033049 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €4,700

  2004' Volkswagen Golf

  5 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Me klima 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,400

  2006' Volkswagen Golf Plus

  5 Shkurt 2020, Tiranë

  1900 cc, Naftë 225000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Golf 5 Plus 1.9 viti 09/2006. Sapo jan bere vaj e filtra, jane nderruar ferrota dhe tambure te rinj te katra gomave, eshte bere ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €4,990

  2006' Volkswagen Golf

  5 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  VW GOLF GOAL 1.9 TDI NAFTE VITI 2006 KAMIO AUTOMATIKE 6 MARSHE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €5,000

  2006' Volkswagen Golf

  4 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Mundesi nderrimi sipas marreveshjes. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Golf

  €7,200

  2010' Volkswagen Golf

  3 Shkurt 2020, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  E zezë 

  E Sapo ardhur ne gjendje shume te mire. Motor I pershtatshem plotesisht per impiant gazi. Klima, sendilje me ngrohje, disqe alumini, etj. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj