Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,300

  2006' Volkswagen Touran

  10 Shtator 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 158963 km  Mekanike  E zezë 

  Vw touran 1.9 NAFT 2006 zvicra me dogan te paguar tel 0682260660 

  Shto te të preferuarat

 • €1,500

  2000' Volkswagen Sharan

  9 Shtator 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 320000 km  Mekanike  Gri 

  Makina i ka letrat deri ne mares 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €3,900

  2005' Volkswagen Golf

  8 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005 211.000 KM Origjinale Cmimi:3900 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355692029990 Makina Posedon: ->Disqe Alumini ->Klima Dixhitale ->Pasqyra Antiverbuese ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf

  €6,500

  2008' Volkswagen Golf

  8 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  E zezë 

  Golf 1.9 TDI viti 2008 Ardhur nga Luxemburgu -Me 156000 mi km, Liber servisi 100% te sakta -Kambio Automat 7-Marsha Super i shpejte konsum i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Passat

  €4,999

  2008' Volkswagen Passat

  8 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825 Cmimi:5000 Euro I Diskutueshem Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €1,399

  1999' Volkswagen Golf

  7 Shtator 2019, Elbasan

  Benzinë 250000 km  Mekanike  

  Shitet Vw Golf 1.6 Benzine 1999 Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: ->Xhama Elektrik ->Pasqyra Elektrike ->Bllokues Xhamash ->Klima Tronike Xhitale ->Kasetofon Me Disk+Radio+USB ->Goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Polo

  €3,500

  2005' Volkswagen Polo

  7 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825 Makina Posedon: ->Xhama Elektrike ->Kasetofon Me Disk+Radio Origjinale ->Disqe Alumini ->Kompjuter ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Tiguan

  €10,790

  2010' Volkswagen Tiguan

  4 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh. Sedilje me ngrohje,kompjuter bordi,ekran me touch,veteparkim,goma 100%,sensor parkimi. Dogana e paguar dhe letrat per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Passat

  €2,400

  2000' Volkswagen Passat

  3 Shtator 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina Esht Ne gjendje perfekte. Motorri 1.8. Sapo i jan nderruarr. Vaj filtra. Ferrota. Rrip Fazature. Gomina. Guzhinjeta. Krahet e Aluminit. Makina Esht Ne Gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,900

  2005' Volkswagen Golf

  3 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0 NAFT,VITI 2005,KLIMA,KAMBJO MANUALE 6 MARSHA,BAGAZHIER 6CD,NAVIGATOR,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE ME PULT,2 CELSA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj