Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Volkswagen Caddy

  €5,300

  2005' Volkswagen Caddy

  14 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E kuqe 

  shes vw cadyy,nafte 1.9 tdi,kambio manuale,klima manuale,2 xhama elektrik,2 çelsa me pult,te gjitha sherbimet e kryera,me letra te paguara,goma te reja,etj..... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €4,300

  2004' Volkswagen Touran

  13 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Touran viti prodhimit fund 2004....Motorr 2.0 nafte,manual 6 marsha,210.000 km origjinale me liber sherbimesh,tapiceri shum e paster lekure gri serdile me ngrohje,pilot automat super ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Tiguan

  €10,900

  2008' Volkswagen Tiguan

  13 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  shes vw tiguan,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,me klima tronic,ngrohje sedijesh,radio cd,mp3,usb,aux,kompjuter bordi,pilot automatik,opsione ne timon,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik,pasqyra elektrike+palosje elektrike,sallon lekure sedilje elektrike,tavan ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,400

  2010' Volkswagen Scirocco

  13 Shtator 2019, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  E bardhë 

  OKAZION..Shitet Scirocco 2.0TSI Makina esht e vecant ne llojn e saj Super e shpejt.Full Opsion Navi i madh me tac Xhama te zinje ngrohje sendiljesh.Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €3,999

  2006' Volkswagen Passat

  13 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  W PASSAT COMFORTLINE. NDODHET NE KUKES MOTOR 1.9 TDI — 77kw SUPER EKONOMIK. VITI FUND 2005, MODEL 2006 KLIMATRONIK -- DUAL MODE -- DY ZONALE. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Golf

  €2,000

  2002' Volkswagen Golf

  12 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Shitet golf 4 1.9 nafte tdi me i te kuqe.228.000 kilometra.Tavan i ri.Kater goma te reja.Kit distribucion i ri.Bateri e re.Pomp nafte nderruar te gjitha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Golf

  €11,000

  2010' Volkswagen Golf

  12 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Golf 7 Motorri 1.6 naft Bluemotion automat/tiptronick . Makina eshte ne super gjendje dhe shume e mirmbajtur,perdorur vetem nga 1 person. Ka 132 mij ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Caddy

  €4,200

  2005' Volkswagen Caddy

  12 Shtator 2019, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Mekanike  E zezë 

  Shes Wolksvagen Caddy 1.6 Benzin me dogane te paguar , e sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte ne super gjendje 4 Goma te reja, pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  1999' Volkswagen Golf

  11 Shtator 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 189000 km  Mekanike  Gri 

  Golf 4, 1.4 Benzine, ekonomik, gjendje shume e mire teknike. Te gjitha dokumentat (taksa, siguracion te paguara deri ne mesin e vitit 2020). Kondicioner super, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Polo

  €2,600

  2010' Volkswagen Polo

  10 Shtator 2019, Durrës

  1400 cc, Naftë 242000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, e perdorur vetem nje vit ne Shqiperi, me letra te rregullta deri ne gusht 2020. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj