Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Volkswagen Golf

  €8,600

  2009' Volkswagen Golf

  3 Gusht 2020, Durrës

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Cmimi •8,600 €• i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €4,500

  2006' Volkswagen Golf

  2 Gusht 2020, Lezhë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Cmimi 4500€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Caddy

  €4,700

  2007' Volkswagen Caddy

  1 Gusht 2020, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Cmimi 4700 Euro i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,200

  1999' Volkswagen Golf

  1 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Ne gjendje shum te mir gjith sherbimet e bera ...letrat e sapo prera per 1 vit ....me kondicioner me 4 goma te reja te sapo … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Golf

  €6,600

  2010' Volkswagen Golf

  1 Gusht 2020, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Auto DP 

  Shto te të preferuarat

 • €13,000

  2011' Volkswagen Golf

  1 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Vetem whatsapp 0033658762468 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Passat

  €5,300

  2006' Volkswagen Passat

  31 Korrik 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Makina ne gjendje perfekte ardhur nga belgjika kilometrat origjinale full opsion. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen EOS

  €4,999

  2008' Volkswagen EOS

  31 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €3,800

  2009' Volkswagen Golf

  31 Korrik 2020, Tiranë

  Benzinë 180000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Golf

  €10,700

  2012' Volkswagen Golf

  30 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Eshte e vitit dhjetor 2012. Nafte 1.6.bikseno. Xhama electric. Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Luck GTD. 156 mije origjinale te sajat. Cmimi … 

  Shto te të preferuarat