Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €4,200

  2005' Volkswagen Passat

  16 Nëntor 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 180000 km  Automatike  Gri 

  Makina ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e kryera. me dokumenta ta paguara deri ne dhjetor 2019.\\r\\nOse mund te nderrohet me nje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €7,800

  2009' Volkswagen Golf

  14 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  SHES GOLF 6 VITI DJETOR 2009 LETRA TE RREGULLTA DERI ME 2 GUSHT 2020 AUTOMAT DSG KM 170 MIJE NE SUPER GJENDJE MOTORR 2.0 NAFT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Bora

  €1,935

  1999' Volkswagen Bora

  14 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 190000 km  Mekanike  

  Shitet vw bora 1.4 benzine viti 99 ne gjendje shum te mire dokumenta te paguara deri ne shtator 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €4,100

  2006' Volkswagen Golf

  14 Nëntor 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 193000 km  Mekanike  E zezë metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €3,800

  2004' Volkswagen Touran

  13 Nëntor 2019, Korçë

  Naftë 25000 km  Mekanike  E kuqe 

  Per Touran dhjetor 2004 Goma te reja 100% Sendile me ngrohje Sendile me fryrje Xhama te zinj original ne leje qarkullimi Dekumenta 25 gusht 2020 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen CC

  €7,800

  2010' Volkswagen CC

  12 Nëntor 2019, Durrës

  Benzinë 200000 km  Automatike  

  VOLKSWAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN TSI -E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZ -SPORT LINE -VITI 2010 Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Touran

  €5,900

  2007' Volkswagen Touran

  12 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Viti 2007 benzin 1,4 tsi manual pilot automatik navi sesnor parkimi kamer parkimi mbrapa 4goma te reja 170mij km orgjinale letra sapo prera deri 22/08/2020 ... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2004' Volkswagen Phaeton

  11 Nëntor 2019, Vlorë

  Benzinë 10000 km  Automatike  E gjelbër 

  Vw phaeton 6.0 w12 450hp " Bentley Edition". Makina eshte full individual. Lejla e erret ne te zeze/4 vende/masazh+ftohje+ngrohje+TV para mrapa/klima 4 zona/distronik plus/4x4/comfort+sport mode/150.000km. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touran

  €4,000

  2005' Volkswagen Touran

  11 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike 4 goma te reja 2 celsa klima shum e paster si brenda dhe jasht me dogane ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €4,700

  2004' Volkswagen Touran

  11 Nëntor 2019, Lezhë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  VW Touran 1.9tdi nafte Kambio Automat Viti 2004 Km 240.000 7 vende Xhama te zi origjinal Ganxhe terheqse mrapa Sensor parkingu Kamer parkingu Ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj