Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Volkswagen Golf V

  €4,999

  2008' Volkswagen Golf V

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 208000 km  Automatike  Gri metalik 

  ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ … 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Jetta

  €7,500

  2012' Volkswagen Jetta

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë + LPG 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Volkswagen Jetta në shitje 2.0 Petrol, Viti 2013, Transmision manual. Makinë ekonomike dhe komode për 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Touran

  €3,400

  2006' Volkswagen Touran

  4 Maj 2020, Durrës

  Naftë 197000 km  Automatike  Blu 

  ✔ Marka,Modeli: Volkswagen Touran 2.0 Diesel ✔ Viti: 2006 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Dogane ✔ Km: 197 000 km ✔ … 

  Shto te të preferuarat

 • €7,500

  2010' Volkswagen Golf

  7 Gusht 2020, Vlorë

  Naftë 15000 km  Mekanike  Blu 

  Golf 1.6 Nafte Blu Motion . Strart Stop. Dritat Bi Xenon me levize Automatike. Sensor Parkimi. Navigator. Kamera mbrapa. Sediljet me Ngrohje. Sistem Slarmi.182.000 km … 

  Shto te të preferuarat

 • €2,400

  2001' Volkswagen Passat

  7 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E kuqe 

  Gjendje super !!! Viti 2001 !!! 200.000 km !!! Letrat per 1 vit !!! Sherbimet full !!! Motorri akull 1.9 Di e kuqe !!! Cmimi … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €3,900

  2005' Volkswagen Golf

  7 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina ndodhet ne parkingun e akuadromit (pishinat) poshte diges liqenit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Caddy

  €5,700

  2007' Volkswagen Caddy

  6 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina ndodhet ne parkingun e akuadromit (pishinat) poshte diges liqenit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €5,300

  2006' Volkswagen Golf

  6 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Makina ndodhet tek parkingu akuadromit (pishinat) poshte diges liqenit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Polo

  €4,600

  2011' Volkswagen Polo

  3 Gusht 2020, Pogradec

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  E zezë 

  CMIMI 4600€ PAK I DISKUTUESHEM 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Touareg

  €17,000

  2012' Volkswagen Touareg

  3 Gusht 2020, Shkodër

  Naftë 15000 km  Automatike  E bardhë 

  Cmimi:17.000 Euro 

  Shto te të preferuarat