Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Volkswagen Lupo

  €1,200

  1999' Volkswagen Lupo

  2 Shtator 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 107000 km  Mekanike  

  Shitet per arsye emigrimi, Volkswagen lupo, ne gjendje pune te shkelqyer, shume pak e perdorur, me letra te paguara deri ne 28dhjetor 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €3,000

  2004' Volkswagen Golf

  1 Shtator 2019, Krujë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet golf 5 I sapo ardhur i sapo targuar ne gje dje te mire ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km 1 perball karburant kastratit 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Passat

  €8,500

  2010' Volkswagen Passat

  30 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet W Passat, viti 2010, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon Clarion me ekran të madh, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Volkswagen Golf

  €1,800

  1996' Volkswagen Golf

  30 Gusht 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Volkzwagen golf 3. 1.6 benzin+gaz kamjo manuale me kondicioner tapiceri shume e paster gomat 70% ne gjendje te mire pune me sherbime te kryera si ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Golf

  €9,300

  2011' Volkswagen Golf

  30 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 110000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,600

  1999' Volkswagen Golf

  28 Gusht 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Golf 4 , Kamio-Automat, Naft-1.9, Viti-99, 200 mij km, \r\nKondicioner auto climatronic, DVD Navigator TouchScreen pioneer woofer komandim ne Timon, Airbag,ABS,\r\nXhamat pasqyrat & baxho-xhami elektrike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touareg

  €5,300

  2005' Volkswagen Touareg

  28 Gusht 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 209000 km  Automatike  E zezë 

  Volkswagen Touareg R5 2005 2.5, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.\r\n- sensor parkimi\r\n- sensor dritash shiu\r\n- drita xenon\r\n- sedilje lekure\r\n- sediljet e para me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Passat

  €2,200

  2001' Volkswagen Passat

  27 Gusht 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Automatike  Blu 

  Shitet Volkswagen Passat 2001 1.9 TDI 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Polo

  €2,600

  2003' Volkswagen Polo

  27 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet VW Polo e fund vitit 2003 me motorr 1.4 TDI (DI te kuqe) e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targa. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Polo

  €2,500

  2001' Volkswagen Polo

  26 Gusht 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  WV POLO motorri 1.4 TDI 3 pistona model i ri SHUM E SHPEJT DHE EKONOMIKE TE GJITHA SHERBIMET E BERA VAI FILTRA RRIP I JASHTEM ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj