Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Jetta

  €4,800

  2006' Volkswagen Jetta

  27 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 15000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Volkswagen Jetta

  €8,800

  2014' Volkswagen Jetta

  26 Korrik 2020, Tiranë

  2000 cc, Benzinë 100005 km  Automatike  Bezh 

  Makina esht e po sa ardhur nga Amerika, e kam bler te re ne 2014, te tera kilometrat i Ka Autostrade, esht me dogan te … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Phaeton

  €3,900

  2006' Volkswagen Phaeton

  26 Korrik 2020, Kukës

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Vetura gjindet ne Kosove 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Volkswagen Passat

  €10,100

  2014' Volkswagen Passat

  26 Korrik 2020, Fier

  Benzinë 120000 km  Automatike  E bardhë 

  E gatshme per cdo lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Tiguan

  €7,300

  2008' Volkswagen Tiguan

  25 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Touran

  €4,500

  2006' Volkswagen Touran

  25 Korrik 2020, Tiranë

  2000 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  Volkswagen 2.0 naft n gjendje akull , i hapur per cdo kontakt 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Volkswagen Passat

  €9,100

  2014' Volkswagen Passat

  24 Korrik 2020, Fier

  Benzinë 130000 km  Automatike  

  E gatshme per cdo lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf

  €5,300

  2007' Volkswagen Golf

  24 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Viti i prodhimit 2007. Kambio automatike. Air bag. Abs. Esp. Kondicioner.-CD ROOM-AUX-Radio AM/FM - Kompjuter board.Hapje dhe mbyllje qendrore.Xhama elektrike. Psqyra elektrike.. Sensore drite. Sensore … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen

  €4,999

  2008' Volkswagen

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 208000 km  Automatike  Gri metalik 

  ✔ Marka,Modeli: VW.Golf V ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 km ✔ Ngjyra: Gri ✔ … 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touareg

  €3,900

  2004' Volkswagen Touareg

  21 Korrik 2020, Kukës

  Benzinë 180000 km  Automatike  

  Vetura gjindet ne Kosove viber\whatsapp 

  Shto te të preferuarat