Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Volkswagen Touran

  €5,400

  2009' Volkswagen Touran

  28 Prill 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz, kambio manuale, 6+1 vende, viti prodhimit 2009, sallon lekure, ngrohje sedilesh, klima, mbyllje qendrore, abs, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Passat

  €4,700

  2007' Volkswagen Passat

  28 Prill 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €3,900

  2004' Volkswagen Touran

  27 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Vw Touran. Super gjendje. Goma te reja. Sensore parkimi. Xhama te zi origjinal, Femeret xenon. R KLAS, B KLAS, VW TIGUAN, VW SHARAN, CITROEN, FORD ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Touran

  €5,900

  2007' Volkswagen Touran

  27 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007, 6+1 vende, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd mp3+tel, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Touran

  €3,900

  2006' Volkswagen Touran

  27 Prill 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

  CEL:0693172433 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €3,500

  2005' Volkswagen Golf

  27 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet golf 5.1.9 nafte Fundi i 2005.Kamje manual .klm 1899 mij origjinale munte verifikohet ku te doni.Ne gjendje super sherbimet e bera ne koh si ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €4,000

  2004' Volkswagen Golf

  24 Prill 2020, Durrës

  1876 cc, Naftë 138000 km  Mekanike  

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..radio..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €4,000

  2004' Volkswagen Golf

  24 Prill 2020, Durrës

  1896 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..radio..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €7,300

  2009' Volkswagen Golf

  24 Prill 2020, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 152000 km  Automatike  E zezë 

  Golf 6 Automat viti 2009 Sensor para dhe mbrapa sportiv Tavan panoramik Sedilje alcantara Km 152000 te dokumentuara me liber sherbimi 1.4 benzin FSI e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €4,300

  2006' Volkswagen Golf

  23 Prill 2020, Durrës

  1876 cc, Naftë 178000 km  Mekanike  E zezë 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..radio..goma te mira..etj.. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj