Gjeni Makinat 

Volkswagen CC

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2013' Volkswagen CC

  €13,000

  2013' Volkswagen CC

  I skaduar11 Qershor 2019, Elbasan

  Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet per arsye mosperdorimi dhe personale. Makina eshte perfekte. Vw Passat CC 2013 Kamio Automatike F1 Marshe Ne Timon "BLUEMOTION" 2.0 Nafte Tavan Panoramike.Makina Posedon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen CC

  €9,000

  2011' Volkswagen CC

  I skaduar16 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  Vw passat CC sapo ardhur nga Amerika me dogane te paguar,gati per targa,155,000 km ,Full option,ne gjendje shum te mire, e gatshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Volkswagen CC

  €13,000

  2013' Volkswagen CC

  I skaduar14 Maj 2019, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Automatike  

  Volkswagen Passat CC 2.0 Tsi Full Option Viti 2013 (e gatshme per impiant gazi) 123.000 km (te certifikuara tek Volkswageni) Letra per nje vit te ... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,500

  2010' Volkswagen CC

  I skaduar10 Shtator 2018, Fier

  Benzinë 15000 km  Automatike  E zezë 

  Pasat cc shum paster atomat meshin full dogan epaguar plus siguracjon per 1vit shitet 9200 i diskutushem makina ka nje muaj qe ka ardhur motori ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen CC

  €10,000

  2010' Volkswagen CC

  I skaduar23 Gusht 2018, Tiranë

  Benzinë 194500 km  Automatike  Bronz metalik 

  Motori: 2.0t Sport Karburanti: Benzine Sedilje lekure me levizje elektrike dhe ngroje Drita xeno klima radio navigator lidhje telefoni me bluetooth kompjuter Pilot Automatik Ngjyra: ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen CC

  €12,000

  2012' Volkswagen CC

  I skaduar23 Gusht 2018, Tiranë

  Benzinë 142000 km  Automatike  Blu metalik 

  R-Line Kamio: Automatike Motori: 2.0T PZEV/Sport Karburant: Benzine Sedilje lekure me levizje elektrike dhe ngroje goma të reja Drita xeno klima radio navigator lidhje telefoni ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen CC

  €12,300

  2010' Volkswagen CC

  I skaduar19 Maj 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  E bardhë 

  VW Passat CC 2.0 Benzine 150.000 Milje Te gjitha sherbimet e kryera Timon Multifuksional Sensor Parkimi Para / Mbrapa Auto Hold Perde elektrike Sendilje ngjyr ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen CC

  €9,000

  2009' Volkswagen CC

  I skaduar15 Mars 2018, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Automatike  

  Vw passat cc viti 2009 Ne gjendje shum te mire . Sherbimet periodike te bera vaj filtra motori edhe kamje. tavan panoramic. Pasqyra me erresim ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj