Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen CC

€7,900
5 foto
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

OKAZION!! Volkswagen Passat CC 2.0 TDI vitii 2008,265 000 km origjinale, kambio automaktike DSG tip tronic,sedile lekure plus kamosh, sedile elektrike me fryrje dhe me ngrohje, timon lekure, komanda ne timon, F1 (marshe ne timon), cruise control,frena dore elektrike, navi, radio CD, A/C clima bizonale, mbyllje qendrore me pult, perde elektrike, kater xhamat elektrik, pasqyra elektrike me palosje, sinjale elektrike, baxha xhami, sinjale ne pasqyra, sensore parkimi para dhe mbrapa, drita halogjene, disje 17 inc , goma te reja te sapo vendosura, targe e personalizuar, taksa siguracion deri me shkurt, 2023 kolaudimi shkurt 2024, xhama te zinj me leje nga DPSHTRR, sherbime te kryera ne kohe. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike, xhenerike si dhe nga ana vizuale ne interior dhe eksterior. etj, etj. Cmimi 7900 euro i diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • KavajĂ«
  • 23 Maj 2022
Support Ukraine