Gjeni Makinat 

Volkswagen Touareg

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volkswagen Touareg

  €10,000

  2007' Volkswagen Touareg

  21 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  VW Touareg 3.0 Tdi .viti 2007 . kambje automatike .amortizatoret me ajer ngritje e ulje sipas deshires . feneret xenon bixenon, sensor para mbrapa . ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touareg

  €5,300

  2005' Volkswagen Touareg

  28 Gusht 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 209000 km  Automatike  E zezë 

  Volkswagen Touareg R5 2005 2.5, ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.\r\n- sensor parkimi\r\n- sensor dritash shiu\r\n- drita xenon\r\n- sedilje lekure\r\n- sediljet e para me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €17,000

  2012' Volkswagen Touareg

  11 Korrik 2019, Fier

  Benzinë 160000 km  Automatike  

  ne gjendje shume te mire e sapo ardhur me dogane te paguar klima navigator fener led bikseno panorama nderrohet xahma te zinj 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Touareg

  €16,900

  2011' Volkswagen Touareg

  1 Korrik 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Sapo ardhur VW TOUAREG 3.0 V6 model 2011- Sapo ardhur nga italia ne dt 15/05/2019- Xhama te zinj origjinale- 2-Celesa me Pult- Navigator per gjithe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Touareg

  €13,200

  2009' Volkswagen Touareg

  I skaduar22 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

  Shes VW Touareg , viti 2009, motor 3.0, nafte, kambio automatike, 220.000km origjinale. SUPER FULL optional, sallon lekure i zi,serdilje elektrike me ngrohje,navigator,kompjuter bordi,komando ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • €13,000

  2008' Volkswagen Touareg

  I skaduar12 Janar 2019, Tiranë

  Naftë 10000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Touareg

  €12,900

  2008' Volkswagen Touareg

  I skaduar28 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, targa+siguracion etj te paguara, R-Line individual, motorr 3.0 nafte v6 , viti 10-2008, kambio automatike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Touareg

  €8,200

  2003' Volkswagen Touareg

  I skaduar8 Nëntor 2018, Tiranë

  2500 cc, Benzinë 177000 km  Automatike  Gri 

  Eshte okazion,me tapiceri lekure dhe e pademtuar,ka qendruar ne garazh,dalje per fundjave,e mirembajtur dhe ne gjendje te mire !Konsumi i gazit eshte shume ekonomike,krahasohet me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touareg

  €7,900

  2005' Volkswagen Touareg

  I skaduar26 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  -MOTORR 2.5 NAFTE EKONOMIKE -CLIMA DY ZONA -VITI FUND 2005 -KAMBIO AUTOMATIKE 7G -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -KOMPJUTER BORDI -MARSHA NE TIMON -KOMANDA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touareg

  €7,800

  2005' Volkswagen Touareg

  I skaduar7 Gusht 2018, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Automatike  E zezë 

  Touareg 3.2 v6 benzin-gaz zvicra . Navi komanda ne timon pilot automatik klima para dhe mbrapa ngrohje sendilesh para mbrapa sensor parkimi pasqyra me mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj