Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf VI

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Volkswagen Golf VI

  €5,500

  2010' Volkswagen Golf VI

  I skaduar13 Nëntor 2018, Tiranë

  146 cc, Benzinë 161000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte prodhim kanadez, ne 2016 ka ardhur ne Shqiperi. Motori 2.5 benzin shume i fuqishem, nuk e lodh makinen fare. I pershtatshem per Gaz. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj