Gjeni Makinat 

Volkswagen Sharan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €1,500

  2000' Volkswagen Sharan

  9 Shtator 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 320000 km  Mekanike  Gri 

  Makina i ka letrat deri ne mares 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Sharan

  €2,500

  2002' Volkswagen Sharan

  26 Gusht 2019, Fier

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  Shitet Volkswagen sharan 6+1.ngjyre blu.vit prodhimi 2002.me kamio manuale.motor 1.9 nafte. 

  Shto te të preferuarat

 • €2,500

  1999' Volkswagen Sharan

  23 Qershor 2019, Kukës

  Naftë 340000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Sharan

  €2,999

  2001' Volkswagen Sharan

  I skaduar8 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 25000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet volsvagen sharon 1.9 Nafte viti 2001 kamjo Automatike klima sallon lekure xhama te zinj origjinal 4+1 vende ne leje qarkullimi sediljet me ngrohje full ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Sharan

  €3,300

  2001' Volkswagen Sharan

  I skaduar1 Qershor 2019, Lezhë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet sharani 4+1 ne gjendje te shkelqyer me gomat e reja me te gjitha letrat deri ne janar 2020 me kondicioner motori ne super gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Sharan

  €3,200

  2002' Volkswagen Sharan

  I skaduar4 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  shitet vw sharan ne gjendje shum te mir xhamat te zinj origjinal bazho sendilje lekur dy sendiljet e para jan me ngrohje navikator me bagazhier ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Sharan

  €3,200

  2001' Volkswagen Sharan

  I skaduar3 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet sharan viti 2001 motorr 1,9 naft tdi (di) e kuqe super gjendje shume ekonkmik shume i paster jasht dhe brenda letrat e paguara per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Sharan

  €1,300

  1999' Volkswagen Sharan

  I skaduar25 Prill 2019, Kukës

  Naftë 300000 km  Mekanike  E zezë 

  Vw sharan motorr 1.9 tdi e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte cmimi sipas marrveshjes 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Sharan

  €5,400

  2006' Volkswagen Sharan

  I skaduar24 Prill 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • €3,500

  2002' Volkswagen Sharan

  I skaduar15 Janar 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  shitet sharan naft opsionet xhama te zinj origjinal fener bi xeno me larje disqe alumini me goma misheli 90 % clima tronic sendilje lekur me ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj