Gjeni Makinat 

Volkswagen EOS

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €8,900

  2009' Volkswagen EOS

  I skaduar18 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 95000 km  Automatike  E zezë 

  VOLKSWAGEN EOS 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROM -R-LINE 125KW 170 PS -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2008 MODEL 2009 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Seria ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj