Gjeni Makinat 

Volkswagen Scirocco

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €7,400

  2010' Volkswagen Scirocco

  13 Shtator 2019, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  E bardhë 

  OKAZION..Shitet Scirocco 2.0TSI Makina esht e vecant ne llojn e saj Super e shpejt.Full Opsion Navi i madh me tac Xhama te zinje ngrohje sendiljesh.Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Scirocco

  €8,000

  2011' Volkswagen Scirocco

  I skaduar27 Maj 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Automatike  E bardhë 

  me dogan 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Scirocco

  €9,000

  2011' Volkswagen Scirocco

  I skaduar8 Nëntor 2018, Tiranë

  Naftë 120000 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE DURRES!!!! Volkswagen Scirocco Automat DSG Vitit 2011 Motorr 1.4TSI mundesi per impiant gazi. Marsha Ne timon ( F1 +/-) Kilometra 131 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Scirocco

  €9,000

  2009' Volkswagen Scirocco

  I skaduar19 Tetor 2017, Fier

  2000 cc, Benzinë 160000 km  Automatike  E zezë 

  Golf Scirocco 2.0 Tsi kamio automat sallon mershin klima navi xhama elektrik goma te reja ne gjendje shum te mir letra te paguara cmimi --9.000 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj