Gjeni Makinat 

Volkswagen Caddy

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volkswagen Caddy

  €5,300

  2007' Volkswagen Caddy

  24 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar xhama te erret 4 goma te reja mund ta kontrolloni ku te deshironi dopje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Caddy

  €5,000

  2007' Volkswagen Caddy

  20 Prill 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 125424 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Caddy

  €6,500

  2007' Volkswagen Caddy

  5 Prill 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  VW Caddy Life 1.9 TDI , Në gjëndje të përkryer motorrike , Xhenerike , Vizuale . E gatshme për cdo llojë prove . E veçantë ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Caddy

  €3,000

  2005' Volkswagen Caddy

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 192000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje te mire teknike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Caddy

  €4,500

  2005' Volkswagen Caddy

  I skaduar18 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E gjelbër 

  WV CADYY 1.9 TDI 2005 4 PORTA 2 ME SHINE EDHE 2 PORTA STANDARTE ME SHERBIME TE BERA NE GJENDJE TE SHKELQYER TEKNIKE ANA VIZUALE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Volkswagen Caddy

  €10,450

  2015' Volkswagen Caddy

  I skaduar16 Mars 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Caddy mga gjermania me motorr 1.9 nafte. Makina eshte me dogane te paguar dhe ne gjendje shume te mire.Makina ka ardhur ne shqiperi ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Caddy

  €7,500

  2012' Volkswagen Caddy

  I skaduar15 Mars 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Caddy i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte. Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne rruge tokesore me dogane te paguar. Makina disponon: goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Volkswagen Caddy

  €7,850

  2013' Volkswagen Caddy

  I skaduar15 Mars 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  shitet caddy sapo ardhur nga gjermania me dogan viti 2013 Euro 6 ne gjendje shum te mir si motorrike edhe pjes xhenerike Makina dispono 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Caddy

  €7,500

  2012' Volkswagen Caddy

  I skaduar15 Mars 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Caddy i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar. Makina disponon motorr 1.6 nafte. Eshte ne gjendje te mire , me goma te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Caddy

  €4,900

  2006' Volkswagen Caddy

  I skaduar13 Mars 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITIT 2006,ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR, RADIO CD BLUETOOTH PER TEL XHAMA ELEKTRIK,5 PORTA,ME KONDICIONER ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj