Gjeni Makinat 

Volkswagen Phaeton

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Phaeton

  €5,900

  2006' Volkswagen Phaeton

  I skaduar14 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shesim vw me targa dhe me letra te bera per nje vit. Ne gjendje shume te rregull. Full option. Goma te reja. Per cdo gje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Phaeton

  €7,000

  2004' Volkswagen Phaeton

  I skaduar6 Shkurt 2019, Lushnjë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET PAAETON 4.2BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE 19 NGJYRE TE ZEZE,ME GOMA 80%. GJITHASHTU DISQE 18 NGJYRE GRI, PA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Phaeton

  €6,300

  2005' Volkswagen Phaeton

  I skaduar21 Tetor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Automatike  E zezë 

  motorr 3.2 benzin gaz super e mbajtur ne gjendje prefekte e gacme per cdo lloj prove letrat e paguara per nje vit makin shum ekonomike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Phaeton

  €8,000

  2007' Volkswagen Phaeton

  I skaduar17 Tetor 2018, Tiranë

  300 cc, Naftë  Automatike  Gri 

  Makines sapo i jane paguar letrat Pa takse lluksi Super gjendie 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Phaeton

  €9,000

  2009' Volkswagen Phaeton

  I skaduar17 Shtator 2018, Tiranë

  3000 cc, Naftë 240000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Phaeton

  €7,600

  2004' Volkswagen Phaeton

  I skaduar9 Korrik 2018, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  SHITET PASSAT PAAETON 3.2 BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE 20 ME GOMA 95% TAPICERI LEKUR SHUM TE PASTER SENDILE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Phaeton

  €7,600

  2009' Volkswagen Phaeton

  I skaduar6 Prill 2018, Durrës

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  Pheton 300 naft full 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Phaeton

  €20,000

  2011' Volkswagen Phaeton

  I skaduar9 Mars 2018, Tiranë

  3000 cc, Naftë 143000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te perkryer, me letra te paguara per 1 vit dhe siguracion per jashte per 1 vit. Super luksoze, ekskluzive model LANG ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Phaeton

  €13,000

  2008' Volkswagen Phaeton

  I skaduar14 Shkurt 2018, Durrës

  3000 cc, Naftë 185000 km  Automatike  E zezë 

  VW PHAETON.3.0TDI 2008 prestidencial... Automat 4 montion navigator klima 4 zona xhama te zi xhami par lejla tapiceri lekure super e paster sendilje ngrohje/ftohje me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Phaeton

  €9,999

  2004' Volkswagen Phaeton

  I skaduar27 Janar 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET SUPER PHAETON 4X4 BENZIN+GAZ IMPIANTI PRINCE I MONTUAR NE ZVICERR MAKINEN E KA MBAJTUR NJE MINISTRE ZVICERRIANE ESHT SUPER FULL.MAKINA SOT ESHT TARGUAR PER ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj