Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf V

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Volkswagen Golf V Wolzvagen Golf 5 2.0 Nafte TD

  €3,800

  2005' Volkswagen Golf V Wolzvagen Golf 5 2.0 Nafte TD

  I shitur22 Shkurt 2019, Durrës

  2000 cc, Naftë 15000 km  Mekanike  Gri metalik 

  Wolzvagen Golf 5 2.0 Nafte TDI Manual 6+1 Viti 2005. Makina Posedon Aribag Abies.Pilot Automat.Kompjuter Bordi..Klima Automatike.Xhama Elektrike Pasqyra Elektrike.Radio Cd Dvd Blytoth .Mbyllje Qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,200

  2004' Volkswagen Golf V

  I skaduar19 Shtator 2018, Tiranë

  1998 cc, Naftë 170000 km  Mekanike  Gri metalik 

  SHES VW GOLF 5 VITI 2004 MOTOR 2,0TDI FULL OPTION : KLIMA ,SESNOR PARKIMI ,DRITA XENON ,DISQE 17 CELES ME PULT ETJ. ME DOGAN TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf V

  €4,400

  2004' Volkswagen Golf V

  I skaduar24 Maj 2018, Tiranë

  2 cc, Naftë 170000 km  Mekanike  Bezh 

  SHES VW GOLF 5 VITI 2004 MOTOR 2,0TDI FULL OPTION : KLIMA ,SESNOR PARKIMI ,DRITA XENON ,DISQE 17 CELES ME PULT ETJ. ME DOGAN TE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj