Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Volkswagen Golf V

€3,400
7 foto
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 225000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Volkswagen Golf V
✔ Viti: 11/2004
✔ Kambjo: Manual
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 225.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Motor 1.6 Benzin ne gjendje shume te mire, E sapo ardhur nga Gjermania, Pilot Automatik, Vaj dhe filtra te nderruara, Xhama te zinj, Kompjuter bordi, Bluetooth, AUX, Mp3, 4 goma te reja, etj.
✔ Vendodhja: Fier
✔ Cmimi: 3.400€ me dogane te paguar
✔ Telefon: +355698461934

  • 069Tregoni telefonin
  • Enri
  • Fier
  • 22 Shtator 2022
Support Ukraine