Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Volkswagen Golf V

€3,400
7 photos
Body: Hatchback - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Age: 17 years
Mileage: 225000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: Blue

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Volkswagen Golf V
✔ Viti: 11/2004
✔ Kambjo: Manual
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 225.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Motor 1.6 Benzin ne gjendje shume te mire, E sapo ardhur nga Gjermania, Pilot Automatik, Vaj dhe filtra te nderruara, Xhama te zinj, Kompjuter bordi, Bluetooth, AUX, Mp3, 4 goma te reja, etj.
✔ Vendodhja: Fier
✔ Cmimi: 3.400€ me dogane te paguar
✔ Telefon: +355698461934

  • 069Show phone
  • Enri
  • Fier
  • 22 September 2022
Support Ukraine