Volkswagen Golf

2016' Volkswagen Golf

€12,600

2016' Volkswagen Golf

24 Qershor 2023, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

1.6 naft, 235 mij km me liber sherbimesh Autostrade 4.5 L/100km Qytet 7.5L/100 km Disqe 17 Goma 04/22 Disc tronic front asist (frenon vet ne … 

Shto te të preferuarat
2009' Volkswagen Golf

€6,500

2009' Volkswagen Golf

11 Gusht 2023, Tiranë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  Gri 

Shitet Golf Benzine/Gaz Motorr 1.6 Benzine/gaz Impianti montuar ne Itali Kambio Manuale Km 177,000 origjinale Ardhur ne shqiperi 2 muaj me pare Letrat per 1 … 

Shto te të preferuarat
2011' Volkswagen Golf

€7,200

2011' Volkswagen Golf

30 Nëntor 2023, Durrës

Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

❇️SHITET GOLF 6 2.0 NAFTE❇️ 📍VITI 2010 📍KAMBIO AUTOMATIKE 📍NAVIGATOR ORIGJINAL (TOUCH SCREEN) 📍SENSOR PARKIMI FABRIKE 📍XHAMA TE ERRET ORIGJINAL 📍TAPICERI KAMOSH 📍NE SUPER GJENDJE … 

Shto te të preferuarat
2016' Volkswagen Golf

€12,800

2016' Volkswagen Golf

29 Shkurt 2024, Kavajë

Naftë 180000 km  Automatike  Blu 

✅SHITET GOLF 7 💣💣 ✅NAFTE 2.0 TDI ✅AUTOMATIK ✅VITI 2016 ✅SENSOR - PARKIMI ✅KAMER PARKIMI ✅DISQE GOMA TE REJA 17 ✅PANORAMA ✅FENER KSESNON BIKSENON ✅XHAMA … 

Shto te të preferuarat
2013' Volkswagen Golf

€8,000

2013' Volkswagen Golf

28 Shkurt 2024, Durrës

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI •VITI 2013 •KAMIO AUTOMATIKE •NAFTE •ME 225,450 KM ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI •SENSOR SHIU DHE … 

Shto te të preferuarat
2013' Volkswagen Golf

€7,800

2013' Volkswagen Golf

27 Shkurt 2024, Durrës

Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI •VITI 2013 •KAMIO AUTOMATIKE •NAFTE •ME 230,650 KM ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI •SENSOR SHIU DHE … 

Shto te të preferuarat
2006' Volkswagen Golf

€4,600

2006' Volkswagen Golf

24 Shkurt 2024, Durrës

Naftë 10000 km  Mekanike  E zezë 

❗️mundesi nderrimi❗️ Shitet golf5 1.9 nafte 5+r,klima,xhama pasqyra elektrike,kasetofon wv origjinal,timon 3,makina eshte ne super gjendje me vetem 142 mije km origjinale me te drejte … 

Shto te të preferuarat
2004' Volkswagen Golf

€3,700

2004' Volkswagen Golf

23 Shkurt 2024, Elbasan

Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

Golf 5 Viti 2004 1.9 naft, shum ekonomik Makina shum e paster brenda dhe jasht Kolaudimi ne qershor 2025, siguracioni perfundon ne korrik 2024. Tgjitha … 

Shto te të preferuarat
2006' Volkswagen Golf

€4,100

2006' Volkswagen Golf

22 Shkurt 2024, Durrës

Naftë 20000 km  Mekanike  Blu 

Golf 1.9 nafte,manual me 6+r marshe,viti 20.11.2006, Klimatronic,pilot automatik,timon tresh,kasetofon origjinal ww,xhama pasqyra elektrike,disqe alumini,xhama te zi Makina eshte me sherbime te kryera gati per … 

Shto te të preferuarat
2004' Volkswagen Golf

€3,700

2004' Volkswagen Golf

21 Shkurt 2024, Elbasan

Naftë 20000 km  Mekanike  Gri 

Shitet golf 5 1.9 manual viti 2004 Shum i paster brenda dhe jasht Sherbimet e bera ne koh Kolaudimi ne korrik 2025 Siguracioni perfundon ne … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine