Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Volkswagen Golf

  €5,200

  2004' Volkswagen Golf

  21 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  E gjelbër 

  Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike dogane te pagume senosr pargingu navigator te madh xhama te zi origjinal ne gjendje shume te mire si xhenerike ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,200

  2005' Volkswagen Golf

  20 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Vozvagan golf e sapo ardhur nga gjermania e ber me targa shiqiptare kamjo automatike motorr 1.9 dizel me tre porta makina esht ne gjendje prefkte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €8,200

  2009' Volkswagen Golf

  19 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  Golf 6 kamio automat , viti 2009 -2010 , sensor mbrapa , ekran i madh , kompjuter bordi , xhamat e errret origjinal , sedile ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,000

  2003' Volkswagen Golf

  18 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Dokumenta deri mars 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf

  €6,500

  2008' Volkswagen Golf

  15 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  shes vw golf 5 plus united,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,me klima tronic,ngrohje sediljesh,radio cd,mp3 touch screen,kompjuter bordi,pilot automatik,opsione ne timon,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik,pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Golf

  €2,000

  2002' Volkswagen Golf

  12 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Shitet golf 4 1.9 nafte tdi me i te kuqe.228.000 kilometra.Tavan i ri.Kater goma te reja.Kit distribucion i ri.Bateri e re.Pomp nafte nderruar te gjitha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Golf

  €11,000

  2010' Volkswagen Golf

  12 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Golf 7 Motorri 1.6 naft Bluemotion automat/tiptronick . Makina eshte ne super gjendje dhe shume e mirmbajtur,perdorur vetem nga 1 person. Ka 132 mij ... 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  1999' Volkswagen Golf

  11 Shtator 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 189000 km  Mekanike  Gri 

  Golf 4, 1.4 Benzine, ekonomik, gjendje shume e mire teknike. Te gjitha dokumentat (taksa, siguracion te paguara deri ne mesin e vitit 2020). Kondicioner super, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €3,900

  2005' Volkswagen Golf

  8 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005 211.000 KM Origjinale Cmimi:3900 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355692029990 Makina Posedon: ->Disqe Alumini ->Klima Dixhitale ->Pasqyra Antiverbuese ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Golf

  €6,500

  2008' Volkswagen Golf

  8 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  E zezë 

  Golf 1.9 TDI viti 2008 Ardhur nga Luxemburgu -Me 156000 mi km, Liber servisi 100% te sakta -Kambio Automat 7-Marsha Super i shpejte konsum i ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj